Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz mike1334 #24780 üzenetére

    Én az Acekool store-tól vettem, de már nem kapható náluk a termék.
    Ha most kéne vennem, itt van két eladó, jó értékeléssel és ipari mennyiségű eladott kontrollerrel.
    Amit vettem az ebből az alomból származik, itt egy 5 csillagos eladó, jó értékelésekkel. Ami nincs az alap típusban az az NFC meg a wake up funkció meg a HD vibrálás, akármit is jelent ez. Szerintem van élet ezek nélkül :) Az áttekintésben van egy jó táblázat, hogy milyen funkciói vannak.
    [kontroller1]
    Vagy egy másik típus, ezt mondjuk nem ismerem, de 2140 darabot eladott belőle és van ugyan pár rossz értékelés, de ilyen darabszám mellett nem is lehet máshogy, minimális a kockázat. Nem tudom mondjuk ezeket az Alis panaszkodásokat hova tenni, eltűnt csomagnál én mindig visszakaptam a pénzt, hibás terméknél meg a vitától függően vagy a teljes összeget vagy annyi bukóm volt, hogy vissza kellett küldjem kínába és a csomagköltség. Ha veszek legközelebb kipróbálom ezt a típust is, mert kinézetre nekem jobban tetszik.
    Ez NFC-t nem tud, de a konzolt fel tudja ébreszteni és 2 motoros vibrátora van mint extra :)
    [kontroller2]

Új hozzászólás Aktív témák