Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djozsi

    senior tag

    válasz ayo #18651 üzenetére

    Szerintem senki nem fog nekiállni gyűjtést rendezni ezekből. De ha a jövőben lesz ilyen és eszembe jut, akkor írok privátot. :D
    Nyilván a helyén kell kezelni a fenti észrevételt, nem arról van szó, hogy szó szerint a hozzászólások 70%-a betűre azt tartalmazza, hogy szar a switch, hanem azt, hogy van egy fura disszonancia aközött, hogy az illetőnek mi a tapasztalata a géppel versus itt mennyire negatív élűek a kapcsolódó beszélgetések. Nyilván ha egyszer-egyszer olvasod valamiről, hogy rossz azt másképp éled meg, mintha egy negatív echo chamberbe kerülsz, ahol aztán már a tényleg nem durva, de negatív kicsengésű állításokra is érzékenyebb leszel.

    Mostanában nem annyira követtem a beszélgetést, így nem tudom, most mi a helyzet, de pár hónapja tényleg szüntelenül az ment, hogy az egész gép egy tákolmány, a joyconok rosszak, a panel kiesik, a hátlap karcos, az online laggol, a játékok drágák, a portok rosszak, az indie kit érdekel, az AAAk nem jönnek, stb...

    Egészen konkrétan emlékszem olyanra, aki írta, hogy a gyerek otthon nyúzza, hogy vegyen egy Switchet és hála az égnek, hogy előtte benézett ide és látta, hogy mekkora egy átverés ez a cucc...

Új hozzászólás Aktív témák