Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViharVadász

    őstag

    válasz 30z.Samu #15000 üzenetére

    -Ki lehet tolni valahogy az üzemidőt? - Maximum én is a fényerő csökkentésével illetve a repülőgép üzemmód bekapcsolásával tudtam megnövelni az üzemidejét.

    -Mennyire szereti ez a gép, ha töltőről játszol rajta? - Én van, hogy kiszedem a dokkolóból a tápegységet és a mellettem lévő konnektorba csatlakoztatom azt, majd ágyból játszom folyamatos töltéssel, nem panaszkodik abszolút a kicsike. :) Xiaomi Powerbank-ot is szoktam rá használni játék közben, mondjuk akkor csak lassabban töltődik a gép, de a bemutató videóban mondják is, hogy bármilyen töltővel töltheted a készüléket.

    -A Joycon-t lehet külön tölteni vagy az csak akkor töltődik, ha rajta van a gépen? - Ha a dokkolóban van az egész gép és rajta a Joy-Con-ok akkor a kontrollerek is töltődnek, illetve lehet hozzájuk venni külön is töltőállomásokat, például Hori márka, de vannak gondolom olcsóbb típusok is rá.

    -Ha felrakom dokkolóra, játék közben töltődik a gép? - :K

    Egyébként minden új tagnak szívből tudom ajánlani a Mario + Rabbids Kingdom Battle játékot aki szereti a stratégia műfajt. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz 30z.Samu #15000 üzenetére

    Az üzemidő csak rosszabb lesz idővel. A telefonok/tabletek esetében javasolják azt, hogy 20-80% között tartsd az akksit, azaz soha ne töltsd fel teljesen és soha ne merüljön le teljesen. Ezzel ki lehet tolni az akksi élettartamát, de a gyakorlatban ez kivitelezhetetlen, már egy telefon esetében is. Egy switch esetében elég esélyes, hogy mindenki fullra tölti és közel fullra lemeríti, úgyhogy gondolatban lehet készülni egy akksi cserére 2-3 év múlva, különben az üzemidő feleződik vagy még rosszabb. Addig legalább a garancia is lejár rá.
    A switchben szerencsére közepesen nehéz akksit cserélni. A YT videón a srác kb 2 perc alatt megoldja, összerakással együtt, de némi kézügyesség kell hozzá. A másik gond, hogy a cameron sino akksi amit berakott csak 3600mAh, az eredeti switch akksi meg 4310, de gondolom az a szokásos horrorisztikus áron van, ha van egyáltalán. Csak egy gyors keresést csináltam, de original akksit nem láttam eladót, ettől még lehet meg a szervízeknek biztos van, csak akkor kifizeted még a szervizesnek is az 1 rezsióradíját egy kb 3-5 perces munkáért.
    Amazonon ilyen csingacsguktól 20 EUR egy akksi az ár érzékenyeknek, a cameron sino meg kb 40 EUR, 2-3 évente ezt még rá kell számolni szerintem, ha valakinek fontos a hordozhatóság.

Új hozzászólás Aktív témák