Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 30z.Samu

    félisten

    Ugyan sok tapasztalatom nincs a Switch-el kapcsolatban, mert csak tegnap vettem meg, de az első tapasztalataimat azért leírnám. Ez a gép nagyon jó, a Mario Odyssey pedig zseniális! Hihetetlen, hogy minden egyes Mario egy story-ra épül, ennek ellenére mindegyikben van valami újdonság, amitől egyedi a játék. Le kalappal a Nintendo előtt. Ez persze igaz a többi szériára is, ami az Ő kezük alatt fut, de most csak a Mario-hoz volt szerencsém. :D A grafika nekem nagyon tetszik, néha megálltam egy-egy pillanatra megnézni pl. a vízesést vagy ha bementem egy képbe akkor a környezetet megnéztem. Egyszerűen jól néz ki a játék na. Ékes példája annak, hogy egy jól optimalizált játékhoz nem szűkséges erőmű. Oké, nem ugyanaz a kategória, mint PS vagy az Xbox, de alapvetően nem is arra hivatott. A dokkolót még ki sem próbáltam, szerintem erre ma sor fog kerülni. A Joy-con szerintem jó, pont annyira, amennyire kell, de azért majd egy Pro controller-t beszerzek mindenképpen. Már csak azért is, mert ha összeröffenés van akkor jól jöhet. Egyetlen negatívumot tudnék eddig felhozni, az üzemidőt. Bár ez sem feltétlen negatívum, inkább hozzászoktam a 2DS XL jó üzemidejéhez és ahhoz képest ez karcsú. Nem vagyok elégedetlen, értem én az okát, csak meg kell szokni. :) Viszont lenne egy-két kérdésem, lehet lesznek benne olyanok is, amik teljesen egyértelműnek tűnnek. Szóval előre is bocsi! :B :D Az első kérdésem pont az üzemidőhöz kapcsolódik.

    -Ki lehet tolni valahogy az üzemidőt? Eddig olyan 3-3,5 órát bírhatott nem néztem pontosan. Most azzal fogok próbálkozni hogy bekapcsolom a Repülő módot, hátha azzal nyerek valamit. Illetve a fényerőt is lejjebb vettem.

    -Mennyire szereti ez a gép, ha töltőről játszol rajta? A 2DS esetén olvastam, hogy az nem nagyon szereti.

    -A Joycon-t lehet külön tölteni vagy az csak akkor töltődik, ha rajta van a gépen?

    -Ha felrakom dokkolóra, játék közben töltődik a gép?

    Köszönöm szépen válaszotok előre is! :R

    Sic Parvis Magna

Új hozzászólás Aktív témák