Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz boost #3212 üzenetére

    Ps4be nekem is első dolgom volt, hogy 1tbosra cseréltem az 500asat s kevés is már egy ideje :) Ugyanakkor most switchel én kivárok, handheldem pl sose volt... Pro kontrollert se vettem még, lehet kéne, de amennyit asztali módba eddig emnt a zelda, talán felesleges. Mondjuk amint lesz mario kart is, tuti veszek akár 2-t is h lehessen 4en nyomni :D
    Egyedül a tok volt amit gép mellé kapásból kértem kijelzővédő fóliásat.
    Tárhelyben vacilálok, egyelőre bőven elég s megnézem mik lesznek a szokásaim. Örülnék ha minden a gépen lenne, nem kéne cserélgetni, de ha csak 3-4 aaa játékom lesz mellé (az is exklúzív amúgy) akkor a maradék indie bőven elfér a belső tárhelyen. Mondjuk Mariokart jó lenne ha rajta lenne, mert az biztos sokszor rövidebb időkre is akár előkerülhet. De azon kívül meg egyelőre idén csak a Zelda meg majd a Mario érdekel, szóval végülis azok akkor mennek bele amikor épp kellenek, mk meg lehet alapban benne. Szóval fogalmam nincs, én kivárok, mondjuk ha veszek akkor sztem 128nál megállok, max ha kevés lesz hosszútávon veszek mégegy 128ast s azt cserélgetem :D

Új hozzászólás Aktív témák