Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mike1334

    veterán

    válasz ooooobi #11222 üzenetére

    Furcsa kicsit, hogy outsider AAA címeket várnak, miközben azért tudni lehetet(ett), hogy abból nem lesz sok, legalábbis nem annyi, mint a többi konzolon. Ahogy írták is már itt, alapvetően kétféle felhasználó boldog a Switch-csel: aki a Nintendo exkluzívok miatt veszi, és aki az indie játékok miatt. Más kérdés, hogy az indie játékok egy gyengébb hardveren is elfutnának akár, így aki csak a miatt venné, annak még kicsit drága a cucc. Amúgy vmelyik youtube csatornán hallottam, hogy az egyik Nintendo "fejes" azt nyilatkozta, hogy a Switch továbbra is "household" konzol lesz, tehát úgy számolnak, hogy 1 Switch/család, nem céljuk, hogy "személyi" konzol legyen, mint a DS széria. Mondjuk kíváncsi vagyok, hogy hozzányúlnak e idővel a DS szériához (4DS/Switch light), mondjuk egy Switchnél valamivel gyengébb hardverrel és egybeépített házzal, ahol nem lehet levenni a joyconokat. Ez alap Nintendo platformerekre elég lenne, plusz az indie játékok tömegére. Valahol/valamikor mintha lett volna egy lista arról, hogy melyik játékok fogytak a legjobban és a top 10-ben azért bőven volt indie cím is... igazából én ennek tudnék örülni nagyon, engem a Zelda annyira nem hoz annyira lázba, de attól függetlenül tudom, hogy jó játék, és játszanék is vele, de ha egy ilyen opció is lenne, akkor nem fájna annyira a hiánya :B

    ...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Új hozzászólás Aktív témák