Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz Kotomicuki #10450 üzenetére

    Jahhh, bunda, persze. Édesjóistenem...
    Mit éreztél annak? Magyarázd már el légyszíves.

    Amúgy meg se a kommentátoroknál, se itt nem értem ezt a nagy Seahawks malacozást. Egyetlen egy qrva nagy mákja volt a Seattle-nek, a végén elhibázott huszonakárhány yard-os Minnesota FG. Az kb. a csoda kategória.

    De mondjátok már el, mi abban a szerencse, hogy egy totál szerencsétlen snap-ből Wilson és Lockett kitűnő helyzetfelismeréssel és mozdulatokkal kihozott egy nagyon jó játékot? Lehetett volna az a snap olyan rossz kimenetelű is, mint a két évvel ezelőtti döntő első denveri játéka. De a két Seattle játékos tett róla, hogy ne így legyen.

    És akkor Peterson fumble-ja is tiszta mák volt, mi? Világosan látszott, hogy tudatosan szedte ki Chancellor a lasztit AP kezéből. Rubin meg beterítette, mint a januári hó Minneapolis-t. Ebben is mi a szerencse? Semmi.

    Ennyi erővel mindent fel lehet fogni máknak. Vagy semmit sem. A Steelers-nek is mekkora mákja volt, hogy a két hülye bengáli adott nekik a meccs végén 30 yard-ot? Meg a Chiefs-nek is mekkora malaca volt, hogy a kickoff-ból rögtön vissza tudták hordani TD-re, mert elaludt a Texans védelem? És még sorolhatnám...

    Bűn rosszul játszott a 'Hawks, de kb. a Vikings is ugyanolyan szar volt. Azért a -21C° fok (-30-as wind chill) biztos nem esett jól senkinek, bár a MIN játékosok jobban hozzá lehettek szokva. De sajnos nyoma sem volt az elmúlt 8-10 forduló SEA dominanciájának. A végére már teljesen fel is húztam magam, hogy a 4. negyed végén két labdabirtoklásból nem bírtak Caroll-ék csinálni egy nyomorult first down-t. Ott meg is lett volna a meccs.

    Szóval szerintem kicsit röhejes ez az állandó Seahawks malacozás. Kb. annyira el van túlozva, mint a Pecc sérüléses hisztije. Máshol nincs sérülés? Dehogynem. Még több is. Más csapatnak nincs mákja? Dehogynem. Még több is.

    crey: Ez a bandwagon-ozás meg ugyanúgy igaz a New England-re is. Biztos, hogy legalább annyi divat Pats szurkoló van, mint divat Seattle, meg Carolina. Meg Hamilton, meg Barcelona, stb, stb. Ez már csak egy ilyen világ...

    [ Szerkesztve ]

    VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Új hozzászólás Aktív témák