Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NyMRooD

    őstag

    válasz Wesder #11614 üzenetére

    De az grafikával kapcsolatos feature, azt tiszta sor, hogy nem kapod meg, mint ahogy a nagyobb felbontást, a részletesebb grafikát vagy a nagyobb FPS számot sem, de egy olyan feature mint a splitscreen már azért más tészta még ha neked fölösleges is (azért is fogják megkapni majd később az S tulajok, ha összejön nekik).

    Szerintem meg azt nem indokolta volna semmi, hogy a ps5 kiadással várjanak (vagy a PC-s kiadással), a Sony-nak (vagy a PC alkatrész gyártóknak) semmi köze hozzá, hogy az MS milyen döntést hoz, miért kellene az ő közösségüket szívatni amiatt, csak azért, hogy ne legyen rossz sajtója az MS-nek? Én azt nem értem, hogy miért nem született meg korábban ez a döntés és debütál egyszerre PS-en és Xbox-on a játék, szerintem ez így egy egészen elfogadható kompromisszum, főleg ha igaz ahogy opr mondta, hogy nincs feature parity-re igéret.

    PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Új hozzászólás Aktív témák