Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz Csabroncka #12432 üzenetére

    Mit jelent a korlátozott számú? Csak én személyesen három eszközön használom aktívan (telefon-tablet-tv), és akkor hol van még a többi ahol esetenként (FireTv Stick 4K Max, mamámnál a tévén ha ott vagyunk, stb), de ott (volt) a régi telefonom (persze már nem használom mert idén lecseréltem), meg a pc-m, ezen is két böngészőben (a tv vásárlásáig ezen néztem, de néha belépek pl. keresni, gyorsabb mint a tévén távirányítóval. Egy 'fő' böngésző, amit használni szoktam, a streaming szolgáltatásokat meg az Edge-ben néz(t)em). És ez csak én, amibe bejelentkeztem és használhatom, hol van még a többi fiókunk. Bár azok összesen nincsenek bejelentkezve annyi helyről, mint én egymagam a saját fiókommal :DDD
    Igaz évek óta ugyanazok az eszközök vannak használatban, tavaly a tv lett új, meg idén a telefon.

    Egyébként szerintem elég világosan le van írva a használat helye: Your household. Tehát az ország két vége nem egy háztartás. Persze annak csak örülni lehet ha ebbe azért nem kötnek bele.

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák