Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SyMbioTe

    Ármester

    válasz SyMbioTe #37909 üzenetére

    Nos, úgy néz ki megoldódott a hiba. Prózaibb volt mint gondoltam...

    Úgy folytattam, hogy még mielőtt gariba megy, biztos ami biztos Win újrahúzás.
    Megvolt, felraktam egy böngészőt, egyik játékomat, meg office, és slussz ennyi. Kb. 1 hétig ment is hiba nélkül. Utána elkezdtem újra belakni, és hopp elő is jött a gond. Ekkor éreztem, hogy itt szoftveres gond lesz.
    Végignéztem a telepített appokat, 2-őn akadt meg a szemem. Egy java-t használó program, letöröltem, de a hiba maradt. Másik alkalmazással már egyszer volt gond Win8 vagy 8.1 alatt, folyton fagyasztotta a rendszert, meg hasonlók. Azt is letöröltem, és csodák csodája egy hete ismét hibátlan a gép, röccenésmentes. Ez az alkalmazás nevezetesen pedig a Core Temp! Ez kavart be valahogyan a rendszerek, és emiatt voltak ezek a kis megakadások. Legalábbis 1 hét után úgy néz ki.

    A poén az egészben, hogy lehet az előző Samu SSD-nek is csak ez volt a baja, csak nem emlékszem, hogy amikor haveromnál volt, akkor fent volt-e a Core temp :DDD :DDD

    Szóval végül én teljesen pozitívan jöttem ki az esetből, a tanúlság pedig, hogy a Core Temp-et innentől messze elkerülöm. :))

    Utólag is köszönöüm a rém szánt időt és segítséget. :R

    „És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Új hozzászólás Aktív témák