Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • IstvánLászló

    senior tag

    válasz manya777 #22771 üzenetére

    Remélem segitenitudok neked nem "REKÁMIÉ".

    Frissen szerkestetem a hozzászolásomat,ezért megkésve tán de nem késön irok.

    VGAN INTEGRÁLTRAM meghibásódása okozhatja a csikozást,nem hivatalosan ram csiknak hivják a hardveresek esetleg lehet hogy tévedek.

    Hardver hibára utaló biztos jel,fagyás tönkrement bármijen hardver elem okozója lehet tápegység is.

    Táp: tönkre vághat minden cuccodat,ez ismerös mert láttam már configót füstölni,szerencsémre a gép gazdája kapcsóltabe gépét hogy megmutassa mijen hibát irki a gébe és ekorr jőtt a gebasz füst hegyek szelözteés a lakásban,minden cucca elszált"kiderült hogy a tápegység úgy "godolta" hogy 12vólt hejett 24voltot és 5colt hejett 12voltos feszültséget add ki a cuccosnak".

    Segiteni akaram mia hiba,kivettük a tápot mondom,megnézném milehet a hiba,gyártót nem nevezem meg mert nemide való téma.

    Nem hittem a szememnek mikor multiméterrel rámértem,fenti mérési értékeket mutatta.

    Elövettem ezért a csővoltmérömet biztos ami biztos alapon nem egy maidarab,de megbizható mérési eredményeket tud, uganazokat mutatta ki.

    Régebben hdd-knél volt ojan jelölés hog "LC",semijóra negondoljál,nem részletezem mert a döntés a tiéd.

    Elökörben nézmeg a rammokat és vga-t másik géppe betenni ha van lehetőséged rá,ott jól müködiknek-e.
    Ha a rammjaid és a vga kártyád biztosan hibátlanul müködik,nincs fagyás csikózás

    olvasdel amit irtam,lehetöleg vedd komojan.

    Mindenkitöl elnézést de kiscit hosszú lesz amit irok.

    Irod hogy segitsünk.

    Előtte kb egy héttel szintén újonnan egy Saphire radeon HD 7750 es, 1 GB-os, DDR 5 ös videokártya. Egy 1 TB-os sata-s vinyó-n volt a rendszer (WIN 64 Bit) kb 1 hónappal ezelőttig, most december elején beleraktam a gépbe egy kingston 120 MB-os ssd vinyót.

    Arra is egy Win 64 es windows került. Nem tudom összefügghet e a probléma az új ssd vinyóval, de csak azóta jelenik meg ez a hiba, hogy ez a tárgy belekerült a gépembe.

    Utána olvastam a "SSDNEK"minden elfogultság nélkül irom soraimat.

    A döntés a tiéd meg aki elolvassa ha akarja info:xx.MB ssd vinyóról.

    Igyekszem gyártó függetlenül irni tényleges informáciokat kellet össze gyüjtenem nem csak magamnak ezért megsem nevezen öket,igy korrekt szerintem.

    Nem sokjót irnak róla sajnos,"Oprendszer és Géptipust nem vettem figyelebe" független véleményeket olvashattam el minen táborból,platformot is igyekeztem figyelmenkivül hagyni elfogultság nélkül irokl,"PLATFORM MINDEGY STABILITÁSRA KONCENTRÁLTAM"ez a lényeg számomra is,hiszen nemazért akarom és akarjúk böviteni gépeinket hogy a beépitett cucost kisidő multán kukába végezze,ráadásul még alig használtuk és bosszúságot okozzon,ráadásúl a pénztárcánk sem végtelen.

    Több oldalt átolvastam már régebben,mert ünnepek elött áltam és szerettem volna egy "SSD-T"géptipust eggyátalán nem fogok emliteni.
    A ssd-s "témáról magyar és külföldi oldalakat"is gyártó kapacitás figyelembe vétele nélkül,tehát megsem nevezem őket,még a gépek tipusát sem vettem figelembe,úgyanis nem ócsó cucról van szó.

    A töbség véleménye szerint még nem kiforrott a hardverről vitáztak fórumokon.

    Voltak köztük gamerek és userek hozzáértök is nem kevesen;nem tudnám megmondani hány féle véleményen voltak és vannak,de nemaza lényeg.

    Használhatóság,élettartam:
    Irják hogy nem stabil:elszáll,bizonytalan,adatvesztések,S.T.B.

    Többen irták hogy rájöttek a hibára,probléma okára nem birja az i/o müveleteket,nem részletezem mert nagyon hosszú lenne,egész estés regény.
    A cél nemaz hogy hibát keressek megvett cuccunkban amire vágyok és vágyunk.
    A lényeg hogy örömmel használni tudjuk.

    Nem tudom összefügghet e a probléma az új ssd vinyóval, de csak azóta jelenik meg ez a hiba, hogy ez a tárgy belekerült a gépembe,te irtad.

    A hiba okozoja ujj cucod ezek érvek szerint,tedd vissza a 1 TB-os sata-s vinyódat.

    A hejzet az hogy én is beleszaladtam majdnem vásárlás lett belőle,jó hogy nem rohantam boltba megvenni rögtön,hanem utána olvastam mit is vennék.

    Halk gyors gépet szerttem vólna,de szerencsémre olvastam,megtanultam már régen hogy ami jól müködik nem szedem szét semmiért sem,nem vagyok régimodi.

    Mindig is érdekelnek engem is moderneb cuccok.

    A hejzet az szép csomagolást és marketinget kapnak a cuccok,mindegy hogy mijen árucikről van szó.

    Remélem tudtam segiteni és elnézést mindenkitől hogy hosszan irtam.

    Tanuás nem szégyen mert az egész életünk csupa csalodásokból örömökböl álnak.

    :R :)

    Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

Új hozzászólás Aktív témák