Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    válasz perempe #6120 üzenetére

    Nem olvastam el, de régen lehetett fogni a ball handler-t simán. Én tegnap úgy játszottam 1 órát, hogy fogtak. Baromi kellemetlen volt. Hiába volt nálam sokkal kisebb az, aki fogott, a tény, hogy rajtam volt a keze és nem mozogtam úgy ahogy akartam már nagyon sokat visszavetett. Régen Jordan így dobott rengeteg pontot, hogy fogták. Most James szabadon mozoghat, sokkal nehezebb megállítani, főleg ezekkel a fizikai adottságokkal. Durant hiába magasabb, ha nincs meg a kellő súlya ahhoz, hogy odaálljon. Érdemes megnézni, a betöréseinél, ahogy egy Horford-ot simán odébbtol és úgy teszi fel a labdát. A Warriors-nak nem nagyon van megfelelő fizikummal rendelkező játékosa James-t megállítani, ha pedig jön a double team, akkor ott van Love, Irving, Frye, Korver, Williams, JR szabadon. És mivel baromi jól passzol, ez rögtön egy catch and shoot szituációhoz vezet. Baromi okosan igazolt a télen a Cavs. Korver és D-Will nagyon kellett.
    Egy NBA újságírói podcast-en hangzott el két nagyon érdekes dolog.
    1. Draymond bárkit le tud védekezni a ligában, kivéve LeBron-t
    2. Előbb választanám LeBron-t, mint Curry-t és Durant-et együtt

    Az első szerintem nem igaz, Draymond nem tud mindenki levédekezni, a másodikkal egyetértek.

Új hozzászólás Aktív témák