Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Mercel #13 üzenetére

    +1

    Nem azt mondom le a rollerekkel -bár nem szeretem sem az eszközt, de legfőképp ahogy használják- hanem hogy ezt is ésszel kellene csinálni.

    Bukó kötelező lenne erre is (szerintem bringára is) - ezzel a kis kerékkel elég könnyű zakózni. Van egy összetelós 20cm-s kerekű Aldis sima rollerem (azzal kísérem a gyereket mikor futóbringázik), vannak néha meglepetések mikor jobban süpped valami, vagy picit nagyobb a szintkülönbség mint elsőre vártam.

    Sajna a közlekedési kultúránk is baromi szegényes, és a tárolással is akadnak gondok. Én még elvagyok a bringaúton a rolleresekkel, inkább ide valók mint a járdára; de sajnos sokan a járdán baszatják. És értelmes fék nincs rajtuk (igaz, átlagjuzer bringáján sem feltétlen).

    Az elektromos rollerekkel annyi változott, hogy a kevésbé kultúráltan közlekedő emberekből (főként relatív fiatalokból, 15-30év) talán egy kicsivel több van közöttük, és tesznek a többi közlekedőre. Lehet ezekkel is normálisan közlekedni, max a magyar utakon eleve nehezítés bármilyen kiskerekű jármű.

    #39Dr. Romano: +1

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák