Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz yodamastah #21658 üzenetére

    Épp arra céloztam, hogy vajon mik az alap dolgok? Tök jó, hogy ki tudod venni a
    gyertyát! Csak minek, ha nincs nálad pót* gyertya. Meg én valahogy nem érzem
    azt ilyen bármikor összefossa magát alkatrésznek, amit az út szélén cserélsz...
    Inkább van értelme a pót izzónak, és a csavarhúzónak, ha pont éjszaka megy ki.

    Gixxerből is gondolom azért lehet kivenni a kereket, mert... Várj, nem tudom...:DDD
    Nem hiszem, hogy belső gumival szerelt, hogy defekt esetén cseréled. Passz...

    Nálam van egy csavarhúzó...:K Meg egy 10-es dugókulcs, hogy be tudjak nézni
    az ülés alá, bár legutóbb, amikor ezt tettem, csak (tovább) rontottam vele karbin.
    5-ös imbusz szintén fasza dolog, ha a hajtásra kell ránézni, csak egy ilyen kicsi
    ahhoz lópikula: akkor már rendes bitfej + hajtókar kell hozzá a csomagtartóba.:D
    True story... de ennyi erővel akkus ütvecsavarozó is jó, ha van, varió szereléshez.

    *: erre apósomtól van egy sztori, rendőr kérte a pót gyertyát a Zsigulihoz.:))
    Elővett erre a kesztyűtartóból egy viaszgyertyát, hogy tessék, jó lesz biztos úr?

    Szerk: ha neadjisten cellazárlatos lesz az akksi, akkor egy akkus bikázó is jó...
    (Szintén megtörtént. Nem volt nálam, de hozták otthonról, és hazament lábon...)
    Defekt esetén fakereszt... Van az a szerszámmennyiség, amivel ki lehet venni a
    hátsó kereket az út szélén.:D De mondjuk bazinagy nyomatékkulcs híján vissza
    már nem igazán tudod rakni biztonsággal, ha meg az is van nálad: nem belsős...
    És ha belsős lenne, akkor gumiszerelő szerszámod biztos nincs.;] Ha meg van,
    akkor no comment, jól felkészültél. Valószínűleg sok ezer km-es túrán az is van.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák