Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz Micsurin #19693 üzenetére

    Italy a folytatás...:DDD Ez egy Malossi kuplung volt.:( Szerintem kapott némi hajtómű olajat mostanában, mert könnyezett a szimering. Természetesen Gergő cserélte utoljára, így alig bírtam kicincálni a cseréhez.:((( Mintha beragasztotta volna a kis huncut, LOL.:U Amúgy annyira nem vicces: berágta a tengelyt is kicsit ez a szar... Inkább a másik fajtára cseréltem, amit korábban vettem...

    nyogo, csongi: köszi, ment is vissza a kopott gyári.:R Nem várom meg, amíg megvalósítja az akaratát...:D Amúgy megmagyarázhatná a furcsa hangokat: valószínűleg berezgett néha, vagy valami hasonló. Passz. (Az utolsó vétel egyszer a HiT 261301 lesz.:DDD)

    A puli ótvar szarul muzsikált most... Nem is egy borult fel, hanem mindjárt három:

    Most jön a 20 grammos J.Costa teszt. Annak azért mendegélnie kéne, és nincs minek felborulnia. Tudom, a végsebesség jó szar lesz, de városban majd csak kibírom, ha nem megy 130 fölé.:R

    Kapott egy felnicsíkot is, ha már nem megy, legalább legyen menő...:))
    Egyébként nem igaz, hogy nem megy, a héten az új úszóval mentem ~40 km-t...;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák