Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    Budai tájakon 30

    Az idei is nagyon hasonlóan telt, mint a tavalyi, csak nem voltak lódarazsak és nem tévedtem el, legalábbis nem sokszor és nem nagyon. :)

    A terep elég változatos, az idő szép volt, se nem hideg, se nem meleg (kivéve a végét), az eső sem esett, a szél sem fújt nagyon, ideális a túrához. Az ellátás csoki, dinnye, víz, 30-as távra teljesen elég. Azért a dinnyét külön is kiemelem, az valami szenzációs ötlet! Finom, édes, magyar dinnyét kaptunk, nem azt a fene tudja honnét behozott undormányt, amit a multik árulnak 100 forintért.

    Némi izgalmat okozott, hogy a túra második felében az egyik EP-hez hamarabb értem oda, mint a pontőr, s a sporttárssal, aki közben utolért, kb. 10 percet mászkáltunk föl-le, a pontot kajtatva. Aztán mire kitaláltuk mi a helyzet (amúgy az itinerben kerek perec benne volt, hogy mikor nyitnak) megjöttek a pecsételős srácok is.

    Szerencsére nem volt tömeg sem, a jelölések összességében rendben voltak, a benézős helyeket pedig ismertem tavalyról, így elég dinamikusan lehetett tolni: a 2011-es 6:20 helyett az idén 4:55 lett a menetidő. Remek túra volt!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák