Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog (1)

    válasz djculture #45691 üzenetére

    jaja
    fel is írtam amit mondott a csaj...
    vez. telefon: különbözet: 3x1.500HUF amit fizetnem kell
    IPTV különbözet: 5x1.200HUF
    Internet: 5x1.700HUF
    /ha 8.-ik hónapba mondom le - 08.05.-én pl./ és ez össz: 19 ezerre jön ki összköltségként amit fizetnem kéne (még 2havi előfizu se lenne/ érdekes az a dolog, hogy van 2év hűséged és ha van vissza 1.5év akkor kevesebbet fizetsz (kötbér) mint mikor van vissza 1év pl. mert a vállalástól eltelt időszakot nézik, számolják és nem a hátralevőt (asszem régen ha minnél több időd volt annál többet fizettél, de nem vagyok ebbe biztos) :B /magyarul ez nem pénz azért, hogy lemondjam és legyen más ami sokkal jobb és kedvezőbb áron ! ;)
    Am. ha lemondom akkor az STB és modemet le kell adnom ? :F :Y /gondolom csak ezeket, mert van az IPTV -hez ilyen vez. nélküli eszköz is amit kifizettettek velem anno... azt kb. kuka vagy eladhatom talán ha valaki majd hasznát veszi/

    L

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*2x32GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 16GB MXM*4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák