Hirdetés

  • Mindent megtudtunk az új Nokia 3210-ről

    ma Részletes képek, specifikációk és euróban megadott ár is van a legendás modell újraélesztett verziójához.

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • bogabi

    senior tag

    Surface segítség kellene!

    Adott egy Surface 3 Pro. Volt rajta egy német W8.1, német domainba rakva, olyan GP-vel, hogy gyakorlatilag semmihez nem fértem hozzá. Németek nem szedték ki domainból, aztat mondták, húzzam újra, ha akarom. Ok. Win8.1 install, drive opciónál minden partíció gyalu, majd Win megcsinálja, ami kell neki. Win8.1 szépen fel is ment. MS Update lefutott egy nap alatt, friss-ropogós a Win. Domainbe be, majd Bitlocker bekapcsol: na itt jött a hiba, mert nem lehet. Szerinte nem megfelelő a Recovery környezet, anélkül pedig óne Bitlocker. DISKPART indít, rejtett recovery partíció megvan, csak üres. Betűjelet megkapta, recovery.wim és reagent.xml rámásolva. A probléma az, hogy reagentc /enable után dob egy hibát: error 70. szanaszét gugliztam ma az egész napomat, de nem találom, hogy mit kellene még csinálni ezzel a rocskával. Van valakinek tapasztalata, vagy ötlete?

    A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

Új hozzászólás Aktív témák