Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz FehérHolló #9492 üzenetére

    No akkor ébredezz, mert a szemed lát valamit, az agyad gondol valami másra, és a kezed ír egy harmadik dolgot.:) Amúgy persze tudom, címezhetne többet is, nem a bit a lényeg, hanem az Awe hiánya....
    Gyerekek hlp, valami nagy gáz van a gépemmel :(
    Megróbálom tömören ecsetelni a jelenségeket:
    1.►Gép feláll, firefox be. Cpu 40%, 200Mb eszik, és akad, még az egérmutató is. Megoldás: Firefox bezár, újra megnyit, most már normál működik, nincs akadás.
    2.►Bármilyen 3D-s játékot elindítok, játékba belépve (nem a menü, hanem amikor 3D-t számolna, a tényleges játékba) 5mp múlva lefagy, áll, se alt+tab semmi nem működik, 10mp után elfeketedik a képernyő majd kikapcsol a monitor, és áll a gép. Semmi. Csak a reset segít.
    3.►Fenti folyamat néha úgy sült el, hogy fagyás után kitudtam lépni desktop-ra, és innentől kezdve az a statisztika következett: Ha egyszer lefagyott, és kitudtam lépni a desktopra, onnantól kezdve tökéletesen működött minden. De miután újra indul a gép ezt újra el kell játszani, eddig 10-ből egyszer kitudtam lépni a desktopra, most már azt sem. (állandóan "2.►"-es folyamat játszódik le)
    4.►Legújabb Catalyst van fennt, kerio, spy, nod, spy-bot, hy-jack, lófütty, semmi találat.
    Eleinte memóriára gyanakodtam mivel mostanában újítottam, de nem. Úgy is próbáltam hogy minden nem létfontosságú auto indulást+szolgáltatást letiltottam msconfigban, még net se volt bedugva se hálózat....ugyan ez. Kifogytam az ötletekből. Help! :(

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák