Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz 04ahgy #26047 üzenetére

    Nemkell mindjárt leharapni a fejem... Mindig megnézem hol a legolcsóbb és azt ajánlom másoknak is, plusz velem rendesek voltak nagyon, ami a mai világban szerintem nagy előny! Sok esetben ez a bolt jön ki legolcsóbbra, most erről én tehetek? Ilyen alapon az árgépet sem lehetne használni, mert reklámozza a legolcsóbb/legrendesebb boltot 1. helyen. :(

    Amúgy meg nemkéne felfújni meg moderátorral fenyegetőzni, mert mégcsak nem is ajánlottam!,(az 1333 - 1600 közötti árkülönbségre hívtam fel a figyelmet... ha ez reklám, akkor értelmezni is kéne, nemcsak read only) Csak egy példát vettem az árakra, ami épp eszembe jutott. Ennyi. Iponnál is hasonló árak vannak, meg a többinél.

    Végtére pedig keress vissza, emellett 2x írtam le a hardverker szót ebben a fórumban, és egyik helyen sem ajánlottam mindössze saját tapasztalataimat írtam le az árakról, plusz hogy Mushkint javasoltak mert az jó ram.

    Ilyen jogalapon, az összes boltra való utalásra, saját tapasztalatra és ajánlásra, ugraszd rá a moderátorokat.. oszt' jónapot...

    [ Szerkesztve ]

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz 04ahgy #26047 üzenetére

    Mellesleg szerintem enyhe túlzás,és felelőtlenség csak így kijelenteni, hogy "felesleges bordára izgulni"... A ramok hűtése igen is fontos a stabil működéshez, élettartamhoz és a tuninghoz. Attól még mert egyik ram fos, a másik meg nem, nem következik, hogy a hőelvezetés felesleges. Honnan tudod, hogy az illető nem fogja széttuningolni? Főleg rosszul szellőző háznál, nem jöhet rosszul egy jó kis sünis borda. Ha az ember tud venni alig drágábban rendes bordás ramot,akkor miért ne venné? Nehogy már az az 1-2 ezer számítson...

    Amúgy mindig a Kingmaxot véded szinte, szóval előbbi hsz-hez hozzáfűzve, meggyanusíthatnálak, hogy túl sokat reklámozol egy multicég termékét. Itt beláthatod hogy egy vásárlói, tanácsadós, ramos topicban értelmetlen a "reklámot" mint olyat felhozni - és moderátorral fenyegetőzni

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák