Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speed®

    HARDVERAPRÓD

    válasz fgordon #21808 üzenetére

    Tőlem biztos nem kapsz indokokkal telitűzdelt választ, nincs ingerenciám erre az eszmecserére. Vásárolj tovább ahonnan jólesik, én is így teszek.

  • Ősember

    őstag

    válasz fgordon #21808 üzenetére

    hah, látom probléma akadt a gyártoi garral, holott látszolag még nem volt vele dolgod :P azért válaszolok erre a hsz-re, mert lényegében az én általam felkinált gar miatt indult az egész. én mindössze annyit jegyeznék meg, hogy olyan ramokat árulok javarészt, amiket itthon nem lehet kapni, nincs disztribucio. meg a tipikus "heteket, honapokat" marhaságra is annyit reagálnék, hogy pl crucialnál 1-1,5 hét alatt megfordul a ram. persze, ha corsairt vagy kingstont árulnék, akkor nem lenne miröl beszélni, de pont hogy olyan ramokhoz segitem hozzá az ittenieket, amiket máshogy nem nagyon kapnának meg, ilyen egyszerü :)
    igen, átlagembernek ez nehezére eshet, mert minden egy helyen le van irva az oldalamon és el kéne olvasni, de szerencsére itt olyan átlagemberek járnak, akik el tudják olvasni :K viszont ha már átlagnál tartunk... hányan visznek nagykerbe cuccot, hogy azonnal cserét kapjanak? :F jaa, hogy igy rosszabnak lehet feltüntetni a gyártoi garanciát és jobbnak a kisker gart? wow, ezt nem is tudtam :DDD
    de a többi részt is feleslegesen tulbonyolitod... postára eljutni azért nem egy nagy manöver, sorbanállás sem vesz olyan sok idöt igénybe, na meg a hirdetésnél mi az ami elviszi a szabadidöd? 2 perc egy uj aprot létrehozni és onnantol naponta 5 perc ránézni :))
    és még egy kérdés a végére... utolso bekezdésnél mire érted, hogy "kockáztasson"? :F pont hogy zéro kockázat van benne, mert a gyártoi élettartam garanciát akkor érvényesited amikor akarod...

    ______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

Új hozzászólás Aktív témák