Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dbius

    veterán

    válasz Balinov #2812 üzenetére

    Köszi! :R

    Egyelőre ismerkedés után azt tudom mondani, hogy szerintem a Sygic térképadatbázisa sem tűnik rossznak - Magyarország keleti felére értem ezt, ill. Románia nyugati részére néztem rá -, ahogy már írtam én úgy látom, hogy nem olyan régi változások már benne vannak. Biztosan vannak benne elmaradások, esetleg pontatlanságok itt-ott, de ez már felhasználókon is múlik, hogy jelezzék azokat. Ahogy látom a google play értékelésekre is - nagyon helyesen - reagálnak és a lehúzó hozzászólóktól kérik, hogy a támogatási fórumon jelezzék a gondjukat, hogy orvosolni tudják. Ez korrekt hozzáállás szerintem.

    Nem tudom, hogy pl. pont a területünkön élő, júniusi hozzászóló jogtiszta és naprakész adatbázist, ill. szoftvert használ-e, de vannak kétségeim a fenti tapasztalataimat követően.

    Egy tuti még, nagyon gyorsnak tűnik a szoftver, röccenést nem tapasztaltam eddig, pillanatok alatt lehet a térképen is ide-oda ugrálni, nagyítani, stb. (Samsung Galaxy S3)

    Ami eddig nem tetszik: A programban beépített nyelvi hangok vannak és a magyar nyelvhez nincs TTS. Angolhoz és főbb nyelvekhez több is van.

    Ezzel kapcsolatban utánajárok annak, hogy pl. a marketről megvásárolt SVOX TTS magyar nyelvű hangját valahogy működésre lehet-e bírni, vagy mindenképp csak a saját hangokat lehet használni.

    Itt fontos lehet azt tudni, hogy ha jól értelmeztem a tájékoztatást - amit csak átfutottam -, akkor csak azon hangokat lehet letölteni a programban - és ezáltal használni is!! -, amiket a licenc tartalmaz (tehát azon országok hangjai lesznek elérhetőek, amelyek benne vannak a megvásárolt verzióban). Tehát ha pl. egy Kelet EU verziót veszel meg csak, akkor nem lesz pl. letölthető és használható az angol nyelvű hangnavigáció. Ez nem 100%, de most a támogatási faq-on átrohanva ilyen utalásra emlékszem, éppen ezért ennek minden potenciális vásárló járjon utána még a fizetés előtt (ha olyan nyelvet is szeretne használni, aminek az országa nincs benne a megvásárolni kívánt verzióban) :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák