Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #40935168

    törölt tag

    válasz m3ss #6210 üzenetére

    Totál máshogy gondolkodunk, én pl. imádom a részleteket és a harisnya textúrájának nagyon megörültem :D Hát ízlések és pofonok. :) Milyen bőrszín ? Fekete harisnya van rajta... :U Pont emiatt a bőrszín irreleváns, ezek a cuccok - szerintem - éppenhogy csak hupikékben nem néznek ki jól, meg talán banánzöldben és ciklámenben, de amúgy okék. :)) A kontraszt olyan amilyen, a preset része. Freeman óta nem törekedem a technikailag tökéletes képekre, nem zavar, hogy egyes részek belevesznek a sötétbe.

    Amúgy érdekel, de. Még az erekhez annyit, hogy kettőt retusáltam, de a többit meghagytam, nekem ez szintén így kerek, utálom a hülyére mosást, amikor semmi nem vehető ki a bőr textúrájából. Arcokról nem is beszélve, amikor vki nyom egy portrét, és kb. a Tom&Jerry-ben több árnyalat van Tom kék pofáján, mint a modellnek a füle-orra-szemei között. :DDD

    Hát hogy nem mai trend szerint dolgozok ki képet, az biztos. És örülök is neki, magamnak hívok elő. A modell amúgy el volt ájulva ettől, ennél nincs jobb öröm egy fotókészítő számára sztem - amikor a végeredmény mindkét félnek jó. Mindenkinek úgysem lesz az.

Új hozzászólás Aktív témák