Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eladohardver

    őstag

    válasz MPowerPH #25637 üzenetére

    Egs! Hány topicbeli proc viszi 1.35vtt vel 2000 memóriát? 1-2? 1sem? volt amd procim ment 4ghz en csak épp semmit nem ért. fps emelkedés minimális volt magas NB melett is. Aki megpróbálja a topicban, és csak magas feszekkel képes elérni magas mem sebességet az már hülye? egyből mindenkinek le kell ugatnia ha netán megosztaná a tapasztalatait? Grat látszik magyar vagy.

    [ Szerkesztve ]

    ¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

  • eladohardver

    őstag

    válasz eladohardver #25638 üzenetére

    Közbe megvan mi volt a gáz! Ha nem érdekel senkit akkor is leírom hátha tanul belőle vki... Egyik topicban ocz supportnál ugyan arra a modulra ugyanennél a lapnál a kedves supportos úr azt írta, hogy 88 trfc vel kell vinnie 2000mhz en.... Ezzel ment is egész 194 bicikli ig.... felette 1el már eldobta magát 5 perc után linx... 156 vtt vel...

    Kerestem megen és találtam 1 másik topicot ahol már azt írja az ürge, hogy 1800 ig 88 trfc-t kér 1900-2000 nél meg 105 öt... benyomtam neki 110 et és viszavettem 1.52 vtt-t és tovább ment 195-nél :C Frankón beugrottam neki...

    ¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

  • eladohardver

    őstag

    Ebben a topicban mindenki nagy magyar, mert mi magyarok sok olyan ember közt élünk akiknek jogai vannak... segélyekhez stb és marha jól el tudjuk tanulni hogyan oltsuk le a másikat!

    Fel tudtál sorolni 2 db procit ami normálisan ment hát gratulálok hozzá! Abból az 1ik et talán a másikat is több proci közül választottátok ki gondolom több órányi teszteléssel... Van olyan akinek nem kelett tesztelnie ehez, hanem simán olyat kapott...? Nem hiszem hogy több lenne mint amit megemlítettél... Nektek 2töknek az ostya közepéről jutott, ti nyugodtan be tudjátok/tudtátok tartani a rühes intel szabványt. És mi van a sok többivel aki a széléből kapott?

    Azért mert a kic tajwani sárga 2008 ban v mikor kezdték gyártani... alapórajelen gyári hűtővel 1066-os memóriával azt tapasztalta, hogy vtt 1.35V felett hibázik vagy elhal ezért áljunk meg 1.35vtt-nél? Nooo!! Én fizettem érte, ha már van akkor menjen ahogy köll!

    Am 220x19ok ez így kb 17xx akármennyi mem... 225x19 vmiért már nem komálós illetve 220x20 gondolom szintén nem menne vagy csak sok xarakodással... De asszem ez nem lesz kitesztelve:)
    Ezeknél a beállításnál amit kiteszteltem 220x19 valamivel gyorsabb 200x21@2000 mem-el viszont piszok sokat fogyaszt....

    De mint már feljebb írtam, csak gondolom elsiklottatok felette tök felesleges a 2000memória mert hasonló értékeken megy 1600 on de gondolom már nem láttatok el odáig a feszek emlegetése miatt és a hogyan oltcsuk le a szerencsétlent kitalálása közben:) :C

    ¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

Új hozzászólás Aktív témák