Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz mpierre #39627 üzenetére

    Így van, a 920-szal eleve HT OFF volt. Viszont! Csináltam vele tesztet HT ON is,
    csak egy másik - rövidebb - videóval: lekódolta (ez is csak ~5 perc után hibázik).
    De most jön a csavar. A fájl méret nem egyezik. HT-val következetesen más lett,
    mint HT nélkül... Értsd: mindegy, milyen frekin, ha HT ON volt, akkor ugyanolyan
    méretet generál, és viszont HT OFF is ugyanolyat, szintén mindegy, milyen freki.
    Viszont: a HT ON és az OFF futások által generált fájlok nem egyeznek. Szuper
    cucc a "QTInput filter". Lehet, hogy el van szúrva a több szál kezelése, már csak
    azért is mert a 990X egy harmadik fájlméretet produkált. Ugyanazon a teszten.:D
    Mondom, gyorsan utánanéztem, ez nem hardveres gond lesz, hanem szoftveres.

    Laraxior: nekem stabil alapon, mert 1333-ra lövi őket CL9 mellett.:) Azt röhögve
    hozzák. Ha viszont mindent auton hagyok, csak kérném az 1600-as frekit, akkor
    persze összef*ssa magát, mert azt nem tudja magától rendesen beállítani. Talán
    ha XMP szerint kérném tőle akkor, de azt még sosem próbáltam, nem is érdekel:
    be tudom állítani magamnak kézzel az 1600 CL7-et, minden mást alapon hagyva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák