Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz MPowerPH #24055 üzenetére

    Bakker, ha mondom! :Y Lehet, hogy ideig-óráig állnia kellett. :U Én sem értem, de megvan. Tegnap levettem 2 magra HT OFF, aztán szépen játszogattam mindenfélével, csak mert GTX460 topicban nagyon mondogatták, hogy 2 mag nem jó, játékra 4 magos kell, meg AMD, stb. :DDD
    Mi az, nálad is van szellem a gépben? :F :Y Legközelebb torrenttel fogsz stress-tesztelni? :DDD
    Amúgy nyilván azért nevezik heatpipe-nak, nem pedig coldpipe-nak. mert forróságban működik, hidegben meg nem. :D (Nem véletlenül van itt smiley!)

    Qru: Miért nem állítod simán csak 2 magra? :F Vagy csak 1-re, az még kevesebbet fogyaszt. :U
    Érdekes nálad ez az általad is nem feltétlenül logikusnak tartott vonzódás i7-920-hoz és a GB-hoz. :DDD

    AirBooms: Auto-n hagyva tényleg eszméletlen értékeket tud beállítani a legtöbb lap. :K

    HSM: Én arra utaltam, amit főleg te is szoktál volt mondogatni a túlfeszelésről. Ha beállítod a max. 1.34V QPI-t és 1.65V RAM feszt, a lap meg hozzávág egy pár tizedet, nem nagyobb az esély a proci elhalálozására? :F
    A lapomat illetően teljesen félreértetted a dolgot. Nem tiltottam le semmit, csak akartam, mert a bios frissítéssel tűnt el az említett opció. Lehet, kellett volna neki egy CMOS Clear, de bios frissítésnél mindig alapra szokta visszalőni az egészet, és látszólag most is így tette. De semmi baj, másnapra megjavult.

    szacsee: De jó, hogy nem torrentezek, és véletlenül sem engedtem soha semmilyen winnek önmagát frissíteni. :)

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák