Keresés

Hirdetés

  • Közönségkedvenc Galaxy vált One UI 6.1-re

    ma Ezen a héten sem tétlenkedett a Samsung szoftverfejlesztő csapata.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sefi84

    senior tag

    válasz Ottoka #20228 üzenetére

    Közben én dolgozom is, de megy, mert eddig nem voltak fagyások csak hát itt az az elvárás, hogy 20 kör LinX amit nem bír csak 13 kör ment le ennyin, de a nap 24 órájában megy és egyszer nem fagyott ki "még" azt hozzáteszem! Ha meg tönkre megy akkor csere az Intelnél azt kész!
    Én nem fogok rosszul aludni ha nem hiszitek el és nem is én erőltettem!
    Gyere próbáljuk ki a tieddel mert ez a lap a te ramjaidat szereti, de nagyon, akkor derülne ki mit tud igazán!!!

    Házi-mozi mindenek felett!!! :)

  • AirBooms

    addikt

    válasz Ottoka #20228 üzenetére

    Nem erőltetem. :N
    Az egész onnan indult, hogy jött egy srác és kérdezte, hogy tényleg olyan nehéz-e tuningolni az i7-et, mint amennyire annak látszik? Erre Sefi "kolléga" felrakott egy - ezt már én teszem hozzá - szerintem nagyképű screenshot-ot, hogy nem. Na ezen a képen szerepelt a 4000 MHz-es Uncore és az 1.31 V QPI fesz. Ez egy kicsit felbosszantott, hogy íme, így kell az újoncoknak segíteni, s kellő frusztrációt kialakítani bennük, hogy nesze vazze, könnyű ezt tuningolni. "Na ne csináld má', neked nem megy mingyá' a négygiga???"
    Persze ebből az egészből jól kijöhetett volna Sefi és a procija, ha valóban egy szerencsés és ritka darabról lett volna szó, de most már száz százalék, hogy egy nagy kakikavarásról, hozzá nem értésről, s mások megtévesztéséről van szó (ez utóbbiról nem állítom, hogy szándékos).
    Én sem vagyok nagy szaki, pláne nem i7-ben, de azt - főleg újságíróként - eléggé rühellem, hogy megtévesszünk másokat (pláne kezdőket, olyanokat, akik tőlünk kérnek segítséget, s attól függően, hogy butaságot, vagy okosságot mondunk nekik, az alapján fognak tanulni), még akkor is, ha ezt nem szándékosan tesszük. Ezért frocliztam ennyire a dolgot.
    Ámen! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák