Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz S.O.S. #14737 üzenetére

    Bizony! :K :C Örültem is neki az ASUS VTurbo-ja után, amely jószerivel semmire sem jó, ez pl. nagy pozitívum volt a váltásban (mi több, az össze-vissza jelző Everest beállításában is nagy segítségemre volt, viszont az Everestnek meg a P6T-vel nem volt gondja :N ). Ha egy beállítás nem stabil, nem kell restartolnod a gépet (kivéve persze, ha annyira nem stabil :DDD ), szinte az összes feszültséget állíthatod benne, proci, PCI-E frekit és szorzót is. Én mondjuk azt hiányoltam, hogy a RAM-időzítések változtatását nem tudja, de én telhetetlen vagyok. :B Persze lehet még olyasmire is alkalmazni, amikor vmi tuningbeállítás annyira penge, hogy teljesen stabil, viszont restart-tal vagy sima boot-tal problémája van, mert akkor beállítod vmi alapszintre a biost, ez meg a rendszer felállása után szépen átkapcsolja, amit kell. Én mondjuk ennyire pöcc tuningot még nem lőttem be a lapon. Az 1. hsz-ben is szereplő cikkemben részletes képek vannak róla, v. honlapomon X58 Extreme bemutatónál.

    mpierre: Neki volt ideje keresgélni. :R Mondjuk akkor trehányság, ha nem lehet beletenni ettől az alaplapba, de erről még mindig nem olvastam sehol. Ha hiba is, egyrészt mire nekem lesz ilyen kártyám, már úgyis kijavítják, másrészt meg az X58X-ben nyugodtan használhatnám így is.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák