Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qru

    MODERÁTOR

    válasz Cyberpunk #14003 üzenetére

    Ha megy is, fix hogy nem 1,65V-al. Apacer ilyen V-data, Zeppelin szintű ram.

    #nincsbennetarcsi

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Cyberpunk #14003 üzenetére

    és hol, mennyivel stabil? mivel hütöd?

    Nekem 1.285Vvel vveszg menne 4ghzen de HTvel lehetetlen jelenleg lehűtenem. Mondjuk ha nem csak 1000et forogna max a ventim.... :(

    amúgy érdekes uez a big typhon Yorfieldet 4ghzen 90C alatt tartotta....

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • katt777

    félisten

    válasz Cyberpunk #14003 üzenetére

    Hát az ASRocknak meg semmi gondja vele. :P Egyébként nem feltétlenül kell rá az a hűtőborda, főleg low voltage-nek, nem csak ez van ilyen. Csupasz DDR2-es Kingmaxaim is jobban vitték a tuningot sok, akár sünihűtős tuning RAM-nál is (ha van egy jó procihűtőd, akkor úgyis viszi el a melegat a RAM-okról, akár a TX2-m, akár a Z600). Ha választhatok, a pénzemért inkább + teljesítményt kérek, semmint csicsás designt.

    mpierre: Ment pü.

    dtss: Az aztán a jó ház, amelyikben van alul hely a tápnak, csak lyuk nincs a levegőnek... Szépen haza tudja vágni a hűtést az ilyen beszerelési megoldás. :(

    ImI87: Zóccsóé' lehet fekete festéket kapni. :P Sajna én is későn jöttem rá, mennyivel jobban nézne ki a szép, lakkozott fekete házam, ha belül is fekete lenne. Mondjuk elméletileg legkésőbb ma meg kell jönnie a 212+-nak, még lehet, hogy teljesen szétdobom, és lefújom, de sztem lusta leszek rá, mert egyrészt úgysem látom belülről, másrészt meg nem éppen ideális ez az őszi idő a festék rendes megszáradásához. Csak a szépérzékem meg valahogy mégis hajt belül...

    Zájec: Én amúgy tesztelgettem a levett feszültségeket, és azt láttam, hogy minél jobban leveszem, annál hamarabb hibázik Linx és Prime, utóbbi ráadásul nem is mindig ugyanazon a szálon (ergo nem a feltétlenül RAM-ok időzítése a hunyó), szóval lehet, hogy nem véletlenül adnak akkora feszt a lapok alapból a procinak (esetleg vmi rejtett hiba van a technológiában, mint a HD48xx kariknál, amit ott is bios-szal próbálnak leplezni). Szóval max. annyit jelenthetünk ki, hogy az általunk futtatott teszt végéig stabil a rendszerünk, ha addig nem hibázott. Persze a hétköznapokban attól még teljesen stabil is lehet (nekem is volt nem Linx-stabil beállításom, amellyel semmi hiba nem fordult elő a gyakorlatban), és semmi sem menti a hardvert, ha gyári beállításokkal (pl. egyebek auto-n, RAM-ok gyári beállításon) nem működőképes.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák