Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nagynozi

    aktív tag

    válasz gV #13660 üzenetére

    Sziasztok! Visszaolvasgattam, hogy itt sokmindenkinek tűrhető hőmérsékleteket ad a procijuk gyári hűtővel. De nekem prime alatt 2perc után 85 :Y fokosak a magok. Valami nem stimmel, pasztát cseréltem leszedtem visszaraktam a hűtőt, de nagyon kétségbeejtő. Cooler Master Elite 335-ös házam van egy 12 centis venti elől és egy 12 centis venti hátul. Nem szellőzne így jól a ház? Amúgy sokat hallottam, hogy nem jó ha az alaplap állítja a proci feszt, meg satöbbi. Ha alapórajelen járatom mennyire kell állítani? Mit kell még beállítani ennél a procinál, hogy minden megfelelő legyen?

  • katt777

    félisten

    válasz gV #13660 üzenetére

    C0 változóan tuningolható. Némelyik sehogy sem, mások meg jól. Nálam csak az Everest mérte rosszul, a laphoz mellékelt progi (OC tuner) nem, és az ASUS is jól szokott mérni. Everstnél fogalmam sincs, mi lehet az az AUX, ami állítólag 127°C-os (!).
    Nálam 0.944, én nyertem! :P (bios-ban 0.9625), és 133.33MHz, mert auto-n hagytam a BCLK-t, fix 133-mal ugyanis csak 2786MHz lesz.

    Nagynozi: Amíg nem jelenik meg a cikkem, a kis olcsó házamról megtalálod a bemutatót hőfokokkal együtt a honlapomon. Fesz. visszavétellel meg 1. hsz-ban a P6T és X58X cikkem, ill. honlapomon szintén.

    mpierre: Ezért is érthető, hogy a 7-7-7-16-ban menő 1600-asok nem nagyon tuningolhatóak. Ti. betesztelik a szabvány 1066-osakat, és amelyik megy gyorsabban, az lesz 1333, 1600, stb.

    A C-state-nek semmi köze a szorzóhoz, az idle módban hivatott visszavenni a proci teljesítményét, ezért is nagy eséllyel ettől bolondul annak a gépe, akinek csak 2D-ben vannak hibái (kivéve a megjelenítés-hibát, mert az kari is lehet).

    ADAM1337: Hát, sztem van itt belinkelve pár eredmény.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák