Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • justmemory

    senior tag

    válasz Rive #10575 üzenetére

    Ezt a vakert itt ne

    Hmm... nem emlékszem, hogy bunkó módon szóltam volna hozzád, de stimm, írd már le pontosan milyen vakert ne... beszélgetünk, én tanulok is, ha hülye vagyok, azt is vállalom... ha tudtok ajánlani bombabiztos gyökércsapdát be is fogom ásni.

    Elmondtam, hogy kordában van tartva, minden évben ki van ritkítva, fel van szedve a gyökere pont a terjedés miatt; ennél egy gyökércsapda sem tud többet, ahogyan korábban írta is mindenki. Emellett eleve nagyon távol lett ültetve mindenkitől is - nagyon nagy a kert, meg tudtuk tenni -, plusz a(z egyetlen) szomszéd bambusza fenyegethetne minket, de nem jött még át a betonalapon (a kerítést ő építette). Szóval továbbra is csak azt látom, hogy aki amit meg akar látni ebben, azt látja meg. A gondos gazda nem csak az, aki megfelelően választ, hanem aki karban is tart... ezt megteszem, szóval... mondjuk a hasonló mértékben terjedő málna miatt remélem nem fog felnyomni senki. Igaz, azt is ritkítom...

    [ Szerkesztve ]

    --- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

Új hozzászólás Aktív témák