Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Đusty

    addikt

    válasz LuckyL #9057 üzenetére

    És ezt csak úgy megteheti? Mert a boltok sem állhatnak el a garanciától attól még, hogy akciós a termék. (Csak kérdezem attól függetlenül, hogy szerintem is semmi köze a hibákhoz egy autónál ez előfordul.)

    [ Szerkesztve ]

  • Geri89

    aktív tag

    válasz LuckyL #9057 üzenetére

    Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Persze, tudom, hogy ezek nem "durva" hibák, bár hozzáteszem, hogy nálam a 4 év alatt nem jött elő ennyi hiba az autóval ami -állítólag- most nála igen, tehát kételkedek nagyon.. Továbbá több, mint 1 hónap eltelt, és az okmányirodába még mindig nincs átírva az autó. (Én az eladás másnapján bejelentettem, erről papírom is van.). Plusz infó még: Az eladás napján olyan hirtelen jött az egész, hogy a törzskönyvet azonnal nem is találtam meg. Ekkor mondta, hogy őt az nem érdekli, neki még aznap kell egy autó, ha meglesz, majd odaadom, ha nem, akkor megoldja úgy is. Mondtam neki, hogy ez nem így megy, én csak azzal adom el az autót, hiszen ő is csak így tudja átíratni majd. Mondta, hogy dehogyis, az nem kell hozzá. Ezután nem akartam már róla meggyőzni, mert esélytelen volt.. A törzskönyv viszont szerencsére meg lett, így az adásvételi írásakor azt is átadtam természetesen. Csak érdekes nekem ez az egész sztori.. Szerencsére nem vagyok autó kereskedő, és remélem, hogy mostanában nem kell autót eladnom, de ez szörnyű.. Közben már fenyegetőzik, hogy megtalál, stb.. Oké, bíróságon minden bizonnyal igazam lenne, de a ház előtt parkoló autóban ha kárt tesz, vagy engem, családtagod talál meg itt erős legényekkel, az ellen sajnos a bíróság nem véd, és sokat nem tudok csinálni.. De mindenesetre az igazamból nem engedek. :R

Új hozzászólás Aktív témák