Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • papelado

    aktív tag

    válasz Bog #125 üzenetére

    Támadom?Nem igaz.
    Jótállás és szavatosság két külön dolog lehet elírtam bocs szavatosság 2 év!
    Másrészt semmilyen választ nem kaptam egy teljesen nyílt egyértelmű kérdésre .Elsőnek a fórum kocka szellemiségéhez méltó kérdést tettem fel gondoltam ha már itt ez a topik használjuk már..
    Ez egy szakmai geek topik kiemelt figyelemmel ugye ..Erre pont egy szakmai kérdésre nincs válasz sőt ugye lemondtam ,hogy belemenjünk részletekbe már csak arra voltam kiváncsi lekérhetem e a bootloader nyitó kodot és ez retorzióval jár e de erre sincs csak kitérő válasz.Hát bakker ez tényleg nem egy evil corporation elleni lázadás kötekvés.Egyszerü szimpla lényeges fontos kérdés. Hanem ott tartunk,hogy te mint házigazda vagy itt magyarázkodni ami nagyon visszás hiszen nem képviselhetsz egyetlen gyártót szerintem morálisan.Üzletileg megértelek szakmailag viszont borzasztó rosszul néz ki a dolog.

    Komolyan ennek a topiknak nincs sok értelme én távozok is belőle mélységes csalódás és bizonyíték,hogy a nagy cégek felhasználók felé kommunikácioja BS.99%ban

    Kali fórumtárs napi egy óra alatt jobbat és többet szakamit és általános supportot ad mint ez a topik a létezése alatt összesen.
    Bocs mindenkitől ha romboló voltam töröltem is a totyikot a kdvencektől.
    Bog PM ben beszélhetünk tovább ha van még mit elmondanod.
    Ui ha visszaolvasod saját cikkeid tesztjeid stb (MWC blogok pl...)ilyen semmitmondó nyilatkozatoknál mint amit itt Honor tett te magad szokta a legjobban cinkelni az adott alanyt .Mennyit szoktunk nevetni az ilyen élceiden.Most meg hirtelen humort veszítesz?..

    #124) Honor_HU köszi a választ de ez teljesen nincs összhangban a hazai és EU törvényekkel.
    További kellemes fórumozást neked is .Többet nem látsz.Te sem :R

    [ Szerkesztve ]

    Drágaszágom....

Új hozzászólás Aktív témák