Hirdetés

2018. június 24., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Nagy Honor topik (kiemelt téma)

(#201) Joachim

Joachim
(tag)

Tisztelt Honor!
Várható-e hogy jelenik meg olyan készülék a Honor 8 után, ami Dual Active Sim kezeléssel rendelkezik majd? Hihetetlen számomra, hogy egyetlen gyártó újonnan megjelent készüléke sem tartalmazza ezt a számomra nélkülözhetetlen funkciót! Nem szívesen váltanék más gyártó készülékére és szerintem ezzel nem vagyok egyedül... Huawei P20 Pro-t is azonnal venném, ha DSA lenne!

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#202) petyametyo válasza Wisdom13 (#199) üzenetére

petyametyo
(fanatikus tag)

Amennyibe a TMX-be javították akkor ez "normális"

Joachim De az se az :U

[ Szerkesztve ]

Itt már lassan több a link ember mint jofogáson !!!!!!!!! petyametyo felhasználónak 44 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#203) Micsurin válasza petyametyo (#202) üzenetére

Micsurin
(PH! addikt)

Honor 8 az dual active. :U

"We're the patsies. The cover up. Don't forget... we're the bad guys." Floyd Lawton - Honor 8 Sapphire Blue - Nexus 9(R.I.P)

(#204) gringo77

gringo77
(lelkes újonc)

Kedves Honor !!!

A következő kérdések merültek fel:
A Honor 10-ben elől van az ujjlenyomat olvasó esetleg szoftveresen nem lehetne a képernyőbe is beleépíteni vagy ez inkább hardver+szoftver (képernyő touch érzékenysége) együtt???

Az AI mennyire érzékeny szemüvegre vagy kontaktlencsére esetleg szemműtét vagy arcplasztika során újból be kell állítani ???

Válaszokat előre is köszönöm :-)

ZTE v5 Red Bull 2/8GB és az Acer Aspire 6930G!

(#205) petyametyo válasza Micsurin (#203) üzenetére

petyametyo
(fanatikus tag)

A Huawei P20 Pro-ra értettem hogy az se az ,sajnos :U

Itt már lassan több a link ember mint jofogáson !!!!!!!!! petyametyo felhasználónak 44 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#206) Joachim válasza petyametyo (#205) üzenetére

Joachim
(tag)

És ha a Honor 8 az utolsó mohikán, akkor hamarosan veteránnak számító készülékkel kell élnem a további életem!?

(#207) nrg_52 válasza Joachim (#206) üzenetére

nrg_52
(őstag)

Vagy jarkalsz 2 telefonnal, mint en. 😄

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#208) m1lan válasza kali (#183) üzenetére

m1lan
(senior tag)

Honor 8 tulajként én nem érzem, hogy annyira elkényeztetnének minket a frissítésekkel, pedig nem sokkal a megjelenése után vettem. A telefon fénykorában például egyáltalán nem törték magukat. Az utóbbi pár hónapban rendszeresen nyomatják a biztonsági frissítéseket, de az Oreo kapcsán például nagyon megy a sunnyogás. A kínaiak már tesztelik, mégsem erősíti meg senki, hogy a nemzetközi változatra is érkezni fog, és az azért nagyon csúnya lenne, ha ebben a kategóriában csak egy főverzió járna 2 éves támogatási ciklus alatt... Hozzáteszem, engem nem zavarna különösebben, tökéletesen teszi a dolgát a jelenlegi szoftverrel is, de az időtállóságán nagyot lódítana a 8.0, főleg a Project Treble miatt.

Az mindenképpen pozitívum, hogy a kisebb patchek nagyon szépen kikupálták a kamerát, és a rendszer gyorsasága is csak jobb lett. Egy dolog változott negatív irányba a Nougat óta, az pedig az üzemidő... :)

Honor 8 Sapphire Blue

(#209) Micsurin válasza m1lan (#208) üzenetére

Micsurin
(PH! addikt)

Kína nem tesztel. "Offísől" kint van már nem log verziók. Nézz rá FF-ben nyugodtan, vicc....

"We're the patsies. The cover up. Don't forget... we're the bad guys." Floyd Lawton - Honor 8 Sapphire Blue - Nexus 9(R.I.P)

(#210) malnabokor válasza Micsurin (#209) üzenetére

malnabokor
(senior tag)

Google fordítóval bemerészkedtem a kínai HiHonor fórumra, és még javában tesztelik, annyira, hogy ott is tucatjával kérdezik, hogy mikor lesz elérhető.

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#211) petyametyo válasza Joachim (#206) üzenetére

petyametyo
(fanatikus tag)

Egyenlőre sajnos úgy néz ki :U

(#212) Lackooo84

Lackooo84
(őstag)

Én sajnos azt látom, hogy a Huawei/Honor páros is kezd felzárkózni a "nagyok" mellé árképzésben, ügyfélkezelésben, és negatívumokban.

[ Szerkesztve ]

There's only room for one Boss... and one Snake...

(#213) Micsurin válasza malnabokor (#210) üzenetére

Micsurin
(PH! addikt)

Akkor érdekelne miért került le róla a log címke. :DDD
Akkor meg kettes variáns nem lesz abból semmi....

(#214) Honor_HU válasza gringo77 (#204) üzenetére

Honor_HU
(Hivatalos)

A képernyőbe épített ujjlenyomat-olvasó egy külön hardver, amit ráadásul a jelenlegi IPS technológia mellett nem is lehet megvalósítani, így az biztos, hogy a Honor 10-be nem kerülhet bele szoftveresen.

Ha az AI alatt az arcfelismerésre gondolsz, jó eséllyel nem kell újra beállítani (szemüveg, borotválkozás, stb. többszörösen tesztelve van), de ha semmiképp sem ismer fel egy nagyobbnak mondható változás után, akkor természetesen töröld a régit és állíts be egy újat.

dawid92 kérdésére: Elsődlegesen a minél látványosabb fotók elkészítésére szolgál az AI, színekben gazdag, különleges, azonnal megosztható képek készülhetnek vele, a jövő pedig egyelőre biztosan az algoritmus finomításában keresendő.

[ Szerkesztve ]

(#215) Joachim válasza Honor_HU (#214) üzenetére

Joachim
(tag)

Tisztelt Honor!
Az általam felvetett dual active sim kérdésre esetleg tudnak valamilyen biztató válasszal szolgálni?
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#216) Joachim

Joachim
(tag)

Most látom, hogy az újonnan megjelent Huawei Mate RS Porsche Design a maga 1600 EUR-os ára mellett sem tudja a Dual Active kártyakezelést... Számomra felfoghatatlan, egyben mélységesen csalódott vagyok!
Úgy cikkeznek róla, hogy ebbe most minden tudását beletette a Huawei. Valóban?
És tényleg ilyen kevesen vagyunk, akinek elvárás az említett feature?

(#217) malnabokor válasza Joachim (#216) üzenetére

malnabokor
(senior tag)

Nyilván nem látom a jövőt, de ez a funkció is olyan, mint az 5" körüli csúcstelefonok, vagy a fizikai billentyűzet, rétegigény, nem nagyon fog visszatérni. Valószínűleg megvolt a felmérés, hogy a dual standby a legtöbb felhasználónak bőven elég, nem éri meg a processzorokba bepakolni a funkciót, így már nincs is olyan hardver nagyon ami támogatná.

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#218) kali válasza Joachim (#216) üzenetére

kali
(Jómunkásember)

Egyre inkább nem preferálják már az aktív kétkártyás telefonokat a gyártók, és ez nem csak a Huawei készülékeire igaz.
A jövőben nem/sem érdemes számolni (mérvadó gyártóknál legalábbis), hogy olyat dobjanak a piacra, ennek oka van, amit ha akarnak, akkor megosztanak a vásárlói táborral, de inkább nem, vagy legalábbis nem részleteiben.

[ Szerkesztve ]

Runtastic Moment Fun okosórák eladók, elcserélhetők! https://tinyurl.hu/oPfC

(#219) realist válasza Honor_HU (#112) üzenetére

realist
(őstag)

Szemben az idézett válasszal úgy tűnik mégiscsak lesz AIS.

[link]

"A Honor 10-tulajdonosok pedig nem csak a cég sikerének, hanem egy új szoftverfrissítésnek is örülhetnek, a legújabb verzió elektronikus képstabilizálást és Amazon Assistant szolgáltatást hoz a kamerába és parti módot a mobilos zenéléshez."

Lehet tudni mikor érkezik a frissítés?

(#220) realist válasza realist (#219) üzenetére

realist
(őstag)

Vagy félreértem és az új "funkció" EIS és nem AIS lesz?

(#221) Honor_HU válasza realist (#220) üzenetére

Honor_HU
(Hivatalos)

Igen, az EIS-ről van szó, ami a COL-AL10 8.1.0.120(C675CUSTC675D2) frissítéssel érkezik a mi régiónkba is hamarosan.

A dual active kérdésre egy mondattal visszatérve: a technológia, ahogy tűnik el a mobilokból, úgy lesz általánosságban egyre drágább és mivel a hagyományos antennarendszernél körülményesebb beépíteni, így mérlegelni kellett, hogy a felhasználók valóban elengedhetetlennek érzik-e a funkciót, így került ki végül. A jelenlegi tervek alapján azt lehet látni, hogy egy Mate-szériás Huawei lehet a következő eszköz a cégen belül, ami megkapja a dual active-ot.

(#222) Prowler válasza Honor_HU (#221) üzenetére

Prowler
(fanatikus tag)

Kedves Honor_HU, a View 10 is meg fogja kapni az EIS-t a következő frissítéssel vagy ez csak a Honor 10 kiváltsága marad a jövőben is?

"And I'm heading out to the highway, I've got nothing to lose at all..." - Toyota Celica 1.8 VVTi

(#223) Joachim válasza Honor_HU (#221) üzenetére

Joachim
(tag)

Köszönöm a megtisztelő és részben megnyugtató választ! Bár teljesen elégedett vagyok a Honor 8-cal, azért várom a következő dual aktív készülékét a Huaweinek!
Csak végső esetben váltanék más gyártó készülékére.
Magamból indultam ki, hogy mennyire elengedhetetlen a felhasználók számára a két aktív kártya. Privát és céges kapcsolatokat nem szeretnék keverni, nagyképű sem lenni azzal hogy jelenleg 2571 kontaktom van..
Két telefonnal járkálni pedig visszalépés lenne.

[ Szerkesztve ]

(#224) Lackooo84 válasza Joachim (#223) üzenetére

Lackooo84
(őstag)

Nekem csak azért kell a dual aktív, hogy fel tudjam magamat hívni.... :DDD

There's only room for one Boss... and one Snake...

(#225) Micsurin válasza Lackooo84 (#224) üzenetére

Micsurin
(PH! addikt)

Nekem meg arra, hogy legyen egy SIM amiről család haverok elérhetnek + suli, melo.

A másikat meg fenntartom az aktuális barátnőnek. :DDD :DDD

(#226) clon válasza Lackooo84 (#224) üzenetére

clon
(tag)

És felveszed :D vagy kinyomod és bosszankodsz, hogy "micsoda bunkó kinyomta" :DD

[ Szerkesztve ]

(#227) bud_spencer

bud_spencer
(fanatikus tag)

Tudtok javasolni olyan helyet ahonnan garanciális Honor 10-et tudok venni? A Smartshop nem az sajnos. Ja és nem a 150-es kategóriában gondolkozom. :DD

Köszi... :R

(#228) nrg_52 válasza bud_spencer (#227) üzenetére

nrg_52
(őstag)

Hat, a normalis garit meg kell fizetni sajnos.

(#229) Micsurin válasza nrg_52 (#228) üzenetére

Micsurin
(PH! addikt)

A mit? :DDD :DDD :DDD
Egy hét infó és csere készülék nélkül.
Három hónapos készülék másodjára ment be, ügyfélszolg:

" Üveg készülék, ragasztott hátlappal, benne van a pakliban jó eséllyel, hogy mindig el fog válni a hátlap valamennyire, ez ilyen. ":((( :O :DDD

Amíg így állnak a saját termékükhöz milyen gariról beszélgetünk?

[ Szerkesztve ]

(#230) nrg_52 válasza Micsurin (#229) üzenetére

nrg_52
(őstag)

En elhiszem, hogy neked rossz tapasztalatod volt veluk, de nekem nem.

Elso alkalom: h8, sargulo kijelzo. Posta tmx, 1 heten belul jott a csereutalvany.

Masodik alkalom: h9 sargulo kijelzo. Bevisz reggel 9 fistphone. Aznap delutan 2-re kesz, elolap, hatlap, akkumlator, keret cserelve, makulatlan a keszulek.

Nekem ez normalis gari. 😄

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Nagy Honor topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.