Hirdetés

2019. január 17., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Nagy Honor topik (kiemelt téma)

(#601) zsida.kornel

zsida.kornel
(lelkes újonc)

Az lesz, de neked OTAbán a teló dobta a beállításokban? Nekem már az is előfordult pont az előző verziónál hogy mikor usbn bedugtam a gépbe akkor vettem észre hogy a PC-s HiSuite-nál ott a piros pötty, hogy van frissítés, de a teló nem dobott semmit a frissítés menüben :D

ASUS ROG GL553VE / Honor View 10 6/128

(#602) zsida.kornel

zsida.kornel
(lelkes újonc)

View 10 topikban írtak egy megoldást amivel dns nélkül is felmegy, csak gép segítségével hisuitból
[XDA LINK]
Elveilg ezzel simán felmegy, csak nemtudom hogy megéri e ezzel szórakozni ha pár napon belül valószínűleg úgyis feldobja.

(#603) Roland0224 válasza st3v3np3t3r (#600) üzenetére

Roland0224
(tag)

Nekem működött honor 10-en. Sokat bénáztam így 2 napig nem sikerült de tegnap este miután rájöttem a hibára sikerItt van hogyan kell
A routert jól állítottad be ? Kell hozzá egy számítógép

[ Szerkesztve ]

Honor 10<-Iphone 6<-Huawei P9 lite<- Samsung Galaxy S III Neo

(#604) zsida.kornel

zsida.kornel
(lelkes újonc)

Minden jó volt, de várok pár napot, hátha feldobja, ha meg nem akkor megpróbálom azt a verziót amit kiraktam utoljára, elvileg azzal mindenkinek elsőre felemnt azt írták a telóm topikjában.

(#605) st3v3np3t3r válasza Roland0224 (#603) üzenetére

st3v3np3t3r
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Honor 10-en igen, hisz a csávó is azokkal a képsorokkal villog az XDA-n... csak tudod az a baj, hogy aki kifejlesztette ezt a módszert,az kamuzott,mert azt írta, hogy az összes emui verzió támogatott, holott ez nem igaz...

Honor Play(AI) EMUI9+JBL T110 / HP2530P+KingstonV300 SSD+Win7Ult / Voopoo Drag+Smok TFV12 V12RBA / Wismec RX2/3+GV Zeus/ Sigelei Fuchai 213+Cubis Pro / Keep Calm Vape On

(#606) pogi1

pogi1
(lelkes újonc)

[link]
Akinek Honor 10 felhasználói útmutató kell magyarul annak itt van

[ Szerkesztve ]

(#607) sebyke7

sebyke7
(lelkes újonc)

sziasztok meg csináltam a modszert, csak hiába írom át routerbe, primary és second lementem, és semmit se csinál nem csatlakozik újra a wifire, esetleg őtlet? alany h10

(#608) st3v3np3t3r válasza sebyke7 (#607) üzenetére

st3v3np3t3r
(PH! addikt)
LOGOUT blog

ha több router van a közelben,manuálisan kell csatlakozni rá, rejtett hálózatot pedig nem kezel...

Honor Play(AI) EMUI9+JBL T110 / HP2530P+KingstonV300 SSD+Win7Ult / Voopoo Drag+Smok TFV12 V12RBA / Wismec RX2/3+GV Zeus/ Sigelei Fuchai 213+Cubis Pro / Keep Calm Vape On

(#609) sebyke7 válasza st3v3np3t3r (#608) üzenetére

sebyke7
(lelkes újonc)

már megoldottam jön lefele

(#610) st3v3np3t3r válasza sebyke7 (#609) üzenetére

st3v3np3t3r
(PH! addikt)
LOGOUT blog

kíváncsi leszek hogy neked fel-e rakja ... nekem nem működőtt

(#611) sebyke7 válasza st3v3np3t3r (#610) üzenetére

sebyke7
(lelkes újonc)

70% és off :D

(#612) batai15

batai15
(PH! félisten)

Üdv holnap érkezik a honor 10 telefonom. Piet update fel rakásra tudnátok linkeni egy leírást? Köszi előre is.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 4 eladó!

(#613) sebyke7 válasza st3v3np3t3r (#610) üzenetére

sebyke7
(lelkes újonc)

Sikerült másodszorra

(#614) sebyke7

sebyke7
(lelkes újonc)

(#615) st3v3np3t3r válasza sebyke7 (#614) üzenetére

st3v3np3t3r
(PH! addikt)
LOGOUT blog

akkor H10en mükszik,mondjuk a pletykás képek amiket láttam az is H10esről készültek

[ Szerkesztve ]

(#616) t1 válasza st3v3np3t3r (#615) üzenetére

t1
(PH! addikt)

Nekem még Playen úgyanúgy semmi.

(#617) elfelejtette

elfelejtette
(PH! kedvence)

Sziasztok!
Az érdekelne, meg lehet-e tudni, hogy a Honor 7A-t vajon 2GB vagy 3GB rammal kiadott változatban árulja-e a Telekom?

"Mint a leszakított haldokló virág, mint az ötmillió magyar, akit nem hall a nagyvilág" Ismerős Arcok - Nélküled ### Honor 7A

(#618) DarthFader válasza elfelejtette (#617) üzenetére

DarthFader
(PH! addikt)

Persze, felhivod a Telekom Ügyfélszolgálatát és megmondják.:)

In memoriam Evi'an..nice trip to my dear Mother. .--HONOR Play(Pie)--HUAWEI Watch2(2018)eSim--

(#619) st3v3np3t3r válasza DarthFader (#618) üzenetére

st3v3np3t3r
(PH! addikt)
LOGOUT blog

amilyen "*****"-nek dolgoznak ott,szerinted tudni fogják?

2 sztori a telekom hozzáértésről:
mikor kihoztam az első előfizum egy BBZ10-zel, megkérdeztem hogy 4G-s-e a készülék, azt mondták igen, otthon derült ki hogy nem...

4G-s dolog... ha van 4G hang használati jogom akkor miért H+ jelez hívás közben? mert azt jelenti, hogy 4G hanggal telefonálok...
nincs több kérdésem....

[ Szerkesztve ]

(#620) kali válasza st3v3np3t3r (#619) üzenetére

kali
(Jómunkásember)

Sokan tudni fogják, de nem mindenki, ez van sajnos. (Mint szinte bárhol máshol...)

(#621) DarthFader válasza kali (#620) üzenetére

DarthFader
(PH! addikt)

Lényegtelen a téma, a Telekom topikba is beírták a kérdést, és más beszélt az üfsz-el. De egyértelmű hogy úgy van ahogy írtad.:)

In memoriam Evi'an..nice trip to my dear Mother. .--HONOR Play(Pie)--HUAWEI Watch2(2018)eSim--

(#622) elfelejtette válasza DarthFader (#621) üzenetére

elfelejtette
(PH! kedvence)

Én írtam be, de ott is az jött, hogy ÜFSZ megmondja, meg az, hogy ők is mondhatnak téves információt. Mint a Honor 7A teszthez kapcsolódó topicban is, ahol ugyanerre a kérdésre az jött válasznak, hogy "ha lehet hinni az árukeresőnek [2/16k] [3/32] Akkor 3Gb lehet mert 32 GB belső tárhelyet írnak", ami szintén téves infó, mivel létezik az Edigital és az Emag kínálatában 2/32GB-os változat.

"Mint a leszakított haldokló virág, mint az ötmillió magyar, akit nem hall a nagyvilág" Ismerős Arcok - Nélküled ### Honor 7A

(#623) DarthFader válasza elfelejtette (#622) üzenetére

DarthFader
(PH! addikt)

Én idáig, egyszer érdeklődtem Telekom ÜFSZ-on, ilyen ügyben, és még azt is megmondták, hogy a hozzám legközelebb eső, Telekom üzletben hány darab van készleten. Ezért javasoltam őket.:) Kizárt hogy ne tudnák, milyet forgalmaznak.

[ Szerkesztve ]

(#624) elfelejtette válasza DarthFader (#623) üzenetére

elfelejtette
(PH! kedvence)

Mindenesetre most megkérdeztem online chat-en, és ott is azt mondták, hogy 3GB-os modelleket adnak.

(#625) Robigépész

Robigépész
(újonc)

Na! Ma reggelre megérkezett! Honor 10 (Media Markt) Nekem elsőre jónak tűnik. Sok új hasznos tippel kezdett a rendszer. A gesztusvezérlés nagyon jóóóóó. :C A kamerában a rekeszérték állításnál tárgyakról is lehet "portré" jellegű fotót készíteni. És ez most jól is működik.

(#626) elfelejtette

elfelejtette
(PH! kedvence)

Tegnap munka után beugrottam a Telekomhoz, és ingyen a kezembe is nyomták a Honor 7A-t, így klubtag lettem én is. :C Egy Doogee X5 Pro-t váltott, ami a feleségemnél szolgál tovább.

(#627) DarthFader válasza elfelejtette (#626) üzenetére

DarthFader
(PH! addikt)

Szegény.:D

(#628) elfelejtette válasza DarthFader (#627) üzenetére

elfelejtette
(PH! kedvence)

Az vagyok, így 2300Ft 22 hónapig az ára az 1700Ft-os havidíjú polgárőrös flottás előfizu mellé... :DDD

(#629) DarthFader válasza elfelejtette (#628) üzenetére

DarthFader
(PH! addikt)

Nem Te, az asszony.:D a telefon meg drága volt.:)

[ Szerkesztve ]

(#630) blablalajka válasza elfelejtette (#628) üzenetére

blablalajka
(újonc)

Nem volt a legjobb bolt, mivel nem ingyen nyomták a kezedbe, csak részletre vetted. 50600-ért, azaz kaptál kemény 2200 kedvezményt az 52800 listaárból. Alzán meg 43690 Ft kupon nélkül, guglizás nélkül. Ha meg Telekom, HTC Desire 12 Plus 29920 Ft - a kedvezményed, amikor épp van, volt. Olcsóbb több mint 20-szal, és jobb is. 20-szal drágábbért meg már Nokia 7 Plust kaptál volna, és az időben sokkal tovább bírta volna, havi kevesebb mint egy ezresért, végül meg visszahozná az árkülönbözetet.

[ Szerkesztve ]

Régen minden szebb volt, az öregek is fiatalok voltak

(#631) kali válasza blablalajka (#630) üzenetére

kali
(Jómunkásember)

Az Alza nem hivatalos hazai viszonteladó, így az eltérő jótállási feltételek miatt nincs értelme az árakat hasonlítgatni.

(#632) elfelejtette válasza blablalajka (#630) üzenetére

elfelejtette
(PH! kedvence)

HTC-ben max az U11 Life jöhetett volna szóba az extrái miatt(IP67, NFC, USB3, füles, 2x 16MPx kamera, stb.), a Desire 12 Plus nem érdekelt, mivel ez a 7A is nálam a lélektani határon van méretben, meg hát a HTC minimum 5000mAh-s aksival érdekelt volna, mint ahogy a szintén 6"-os Moto E5 Plus-ban is megoldható volt.

(#633) Lasy válasza Robigépész (#625) üzenetére

Lasy
(PH! kedvence)

A gesztus vezérlés már a 8.1.xx romban is benne volt. Eddig nem vetted észre?

Privát üzenetre, csak akkor válaszolok, ha tényleg privát. A többi a fórumra megy!

(#634) Zοltta

Zοltta
(fanatikus tag)

Sziasztok! Honor Playröl mit gondoltok ? :D

Átlagos felhasználás, olykor fényképezés, jó lenne ha nem túl pixeles lenne a kép hanem úgy mond ' rendben van ' kategóriába esne : D

Zene , film, olykor játék.

kb ezek a felhasználás.

THX

"Ha azt akarod, hogy valami jó legyen, akkor csináld magad!"

(#635) DarthFader válasza Zοltta (#634) üzenetére

DarthFader
(PH! addikt)

Amit leírtál igényként azt mind játszva megcsinálja.:D egy nagyon jó és szerethető mobil. Már android 9-et futtat, Emui9-el. Bővebben itt érdeklődhetsz ill olvasgathatsz a Playről(Honor Play topik[link] és Összefoglaló a tetején)

[ Szerkesztve ]

(#636) Robigépész

Robigépész
(újonc)

Sziasztok! Honor 10 en a gesztus vezérlés nem igazán működik a EMIU 9 óta.(Mondjuk előtte nem is volt... :DD ) Leglábbis a nyitott alkalmazások előhívása (amikor alulról a képernyő közepéig húzod az újjad) Bárhogyan húzigálom nem műxik. A bezárást és a visszalépést rendben műveli. Tapasztalat valakinek???

(#637) DarthFader válasza Robigépész (#636) üzenetére

DarthFader
(PH! addikt)

Amikor felhúzod, állitsd meg az ujjad és rezzen egyet, akkor jó.:)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Nagy Honor topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.