Hirdetés

2018. október 21., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Nagy Honor topik (kiemelt téma)

(#352) malnabokor válasza kali (#351) üzenetére

malnabokor
(senior tag)

Teljesen hivatalos csatorna ez, itt a bejelentő bejegyzés is (meg az első hozzászólás is Bog-tól) link. A fentebbi mai friss reg tag pedig trollkodik, kíváncsi vagyok meddig lesz még közöttünk.

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#353) kali válasza malnabokor (#352) üzenetére

kali
(Jómunkásember)

Nem szoktam ilyenkor azonnal trollkodásra gondolni, sokszor találkozni olyannal, hogy az egyik illetékes másként tud valamit, mint a másik, vagy meghatározott dolgokról csak bizonyos munkakörökben/szinten tudnak. (Más kérdés, hogy a nagyobb probléma az, amikor valaki nem tud valamiről és az alapján határozottan állítja a valótlant...)

(#354) Emu

Emu
(senior tag)

Sziasztok!
Valaki nem hallotta véletlenül, hogy a Note 10 mikor fog forgalomba kerülni? Karácsonyra szeretnék egy új tepsit Honor 6 helyett...de a méret miatt megtapiznám valahol. :R

(#355) petya2012 válasza Emu (#354) üzenetére

petya2012
(senior tag)

helló

hát szerintem az nem jön sajna :(((

de van Honor Play 6,3-as
meg most jön a 8x 6,5-ös
8x max 7,12-es :D

Samsung galaxy S8+,MICROSOFT LUMIA 640 ,LG OLED55B7V,,Gigabyte F2A88XM-D3H, AMD A8 6600K, SAMSUNG 840 EVO

(#356) enemi válasza Emu (#354) üzenetére

enemi
(fanatikus tag)

(#357) Vasder

Vasder
(újonc)

1 hét után írt és megkaptam a frissítést! :)

[ Szerkesztve ]

(#358) petya2012

petya2012
(senior tag)

sziasztok

kérdezni szeretnék tőletek...
szerintetek Honor Play vagy Mate20 lite??
a play ugye 970-es proci viszont 16MP kamera
a mate20 lite meg 710-es proci viszont dupla kam elől-hátul és nagyobb felbontás

köszi a választ

sajnos ez a note10 vagy a 8x nem akar érkezni ide :(((

Samsung galaxy S8+,MICROSOFT LUMIA 640 ,LG OLED55B7V,,Gigabyte F2A88XM-D3H, AMD A8 6600K, SAMSUNG 840 EVO

(#359) Vinous_89 válasza petya2012 (#358) üzenetére

Vinous_89
(lelkes újonc)

Ez engem is érdekel. De annyira friss mindkét telefon, hogy erre szerintem csak 2-3 hónap múlva lehet értékelhető választ kapni.

(#360) Vasder válasza petya2012 (#358) üzenetére

Vasder
(újonc)

Gyorsabb telefont szeretnél vagy plusz 2 megapixelért gyengébbet?
Összességében 10%al több a pixelmennyiség kb...
Míg a 710 és 970 között már nem 10%.

Mit veszel észre előbb, hogy egyes appok szebben futnak, vagy a játékok több FPSel pörögnek, vagy hogy ~5 ezer*X pixel helyett ~4.5ezer*X pixelt csinál ha fényképezel?

Plusz a Play szebb.

Részemről Play :)

(#361) Honor_HU

Honor_HU
(Hivatalos)

(#362) petya2012 válasza Honor_HU (#361) üzenetére

petya2012
(senior tag)

helló

nálunk lesz a 6 GB ramos változat??
NOTE10-ről valami infó??

(#363) oszzoltan

oszzoltan
(újonc)

Miért csak az indiaiak kapják meg az összes frissítést, és hozzánk 2 hónapra rá sem jut el? beszélek itt az EIS-ről például....
nem hiszem el, hogy nincs egy európai szerverük amiről egyidőben elindulhatna a frissítés az egész földön....
miért csak a kínaiak és indiaiak tesztelhetik a betakat? mi nem vagyunk rá megfelelőek?
szomorú vagyok, hogy a cég, ami egyre több készüléket ad el európában es ahol kezd kialakulni a felvásárló piac ott nem foglalkoznak a felhasználókkal...

Honor View 10

(#364) oszzoltan

oszzoltan
(újonc)

ez a frissítés miért nem érkezett meg? https://www.gsmarena.com/honor_view_10_update_brings_eis_call_recorder_and_ride_mode-news-32376.php

(#365) kali válasza oszzoltan (#364) üzenetére

kali
(Jómunkásember)

Ettől újabb érkezett, a 163-as, amiben benne van az EIS is például, ezt a frissítést bő egy hónapja telepítettem a feleségem telefonjára.
A Call Recorder ebben a régióban az eltérő jogi szabályozás miatt nem kivitelezhető. (Ha minden igaz, Android 9-től még jobban szigorodik - akár el is lehetetlenül - a hívás rögzítése külsős alkalmazás esetén is.)
A tesztek kapcsán azok adott tekintetben a mérvadó és megfelelő piacok, nem véletlenül tesztel több gyártó is előszeretettel kínában, koreában és indiában, netán az USA-ban.
Létszámilag sem vagyunk nagy piac, meg talán nem is hiányzik ilyen tekintetben sok gyártónak a szinte mindenért kekeckedő EU...

[ Szerkesztve ]

(#366) chros válasza kali (#365) üzenetére

chros
(őstag)

A Call Recorder ebben a régióban az eltérő jogi szabályozás miatt nem kivitelezhető. (Ha minden igaz, Android 9-től még jobban szigorodik - akár el is lehetetlenül - a hívás rögzítése külsős alkalmazás esetén is.)
Hmm... Ok viszont (az allam/nagyvallalatok) rogzithetnek es rogzitenek is mindent, ugye?!

[ Szerkesztve ]

(#367) kali válasza chros (#366) üzenetére

kali
(Jómunkásember)

Igen, akik megfelelnek a jogi feltételeknek/szabályozásnak (Link), azok megtehetik.

(#368) oszzoltan

oszzoltan
(újonc)

Na akkor nekem miért nem érkezett ez meg 1 hónap alatt?

(#369) kali válasza oszzoltan (#368) üzenetére

kali
(Jómunkásember)

Nyomj rá ott az opciókra (jobb felül a függőlegesen elhelyezkedő három pötty), majd Legfrissebb teljes csomag letöltése, akkor sem kínálja fel a frissítést?

[ Szerkesztve ]

(#370) kali válasza oszzoltan (#368) üzenetére

kali
(Jómunkásember)

Sőt, az imént rányomtam a feleségem telefonján a frissítésre és megint jött egy új (168-as), amiben a GPU Turbo is benne van:

(#371) oszzoltan

oszzoltan
(újonc)

most rafrissitettem es siman beadta 3.24 gb frissitest most tolti

koszi a segitseget es bocsi hogy ilyen hangnemben irtam csak mar kiegtem hogy nekem miert nem jon meg a frissites

(#372) kali válasza oszzoltan (#371) üzenetére

kali
(Jómunkásember)

Nincs mit és semmi gond!
Ha simán nem adja be, akkor érdemes néha ránézni a teljes csomagnál, mert ha ritkán is, de van olyan, amikor csak úgy megy.

(#373) Robigépész

Robigépész
(újonc)

Ez a frissítést ma reggelre jött. Most ez a legújabb?

[ Szerkesztve ]

(#374) nonsen5e

nonsen5e
(PH! kedvence)

Honor 9, mindkettő friss telepítés után készült, mindkettő antutu 7, nagyjából 3 hónap különbséggel,
B366 vs RROS v6.10.
🤔🤔

[ Szerkesztve ]

「今が最高」

(#375) antim

antim
(tag)

Lehet esetleg tudni már, hogy lesz-é a Honor Note 10-nek b20-as verziója és mikor?

(#376) petya2012 válasza antim (#375) üzenetére

petya2012
(senior tag)

ez engem is érdekelne :)

(#377) DarthFader válasza petya2012 (#358) üzenetére

DarthFader
(PH! addikt)

Igen, ahogy Vasder fórumtárs is mondja. Azt kell eldöntened hogy egy szép és erős telód legyen, ami ha kell tud fényképezni is, de nem profi képeket lő, vagy inkább egy szép és jobb fényképeket készitő, de átlagosnál nem erősebb telefont szeretnél. Ez itt a Play.

In memoriam Evi'an..nice trip to my dear Mother. .

(#378) petya2012 válasza DarthFader (#377) üzenetére

petya2012
(senior tag)

hát lehet a 2 között választok aztán veszek egy Huawei Nova3-at :D :D

(#379) DarthFader válasza petya2012 (#378) üzenetére

DarthFader
(PH! addikt)

Ahogy jónak látod. Vagy egy Pockot.:D

(#380) petya2012 válasza DarthFader (#379) üzenetére

petya2012
(senior tag)

arról elég rosszakat olvasok
bevilágító kijelző a legsúlyosabb

egyébként a play-nél a fémhátlapnál nincs wifiprobléma?na meg milyen a teló??megfogdostam a médiában és bejön

[ Szerkesztve ]

(#381) DarthFader válasza petya2012 (#380) üzenetére

DarthFader
(PH! addikt)

Ó,ó, apróságokra nem adunk. Attól még ajánlott.:) (nem tőlem). nekem nincs wifi problémám, de térerő sem. Nem találtam még benne hibát. Minden teszi a dolgát. Csúszik picit, mert soha nem használok tokot, egy hét alatt megszokom. Gyors, szedi a pacskert, de 0.5 animációkkal.(alapból 1)p20 litem volt, hát nincs partyban a kettő.:) Akadás, bug, restart semmi. Akksi kiváló, de nem játszom. BT+mobilnet egésznap+5.5 óra SOT=62%(tegnap)

[ Szerkesztve ]

(#382) DarthFader válasza DarthFader (#381) üzenetére

DarthFader
(PH! addikt)

Dual simmel. 62% maradt.:)

(#383) hoppy

hoppy
(újonc)

Sziasztok, nekem április OTA (bocs) nem frissült a Honor 8-am, ez az utolsó firmware-m: FRD-L09C432B405

Próbáltam a Firmware Finderrel is, de mintha az se menne már, innen sem tudok letölteni semmit.

A ti trükkötök se tölt le semmit.

Lehet valahogy egyáltalán még letölteni manuálisan fimwaret?

[ Szerkesztve ]

(#384) malnabokor

malnabokor
(senior tag)

Ahogy a Honor 8 topikban le van írva, a B407 kell hozzá, ami a három pötty menüből a teljes csomag letöltése módszerrel lecsalogatható. Utána pedig az általad linkelt módszer.

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#385) Sanki válasza hoppy (#383) üzenetére

Sanki
(PH! addikt)

Ahogy le is van írva b407 kell hozzá, azt pedig a teljes csomag telepítéssel lehet felrakni.

Képeim: https://www.flickr.com/photos/150171133@N05/

(#386) hoppy válasza malnabokor (#384) üzenetére

hoppy
(újonc)

Ó, szuper, köszönöm, ezt a három pöttyös verziót nem olvastam sehol, és valóban működik, most már B407. De a Hisuite-es proxys verzió továbbra sem . Az FF meg tényleg leállt.
Update: a Hisuite-ben proxy nélkül, azaz full ofisölben meg feljött az Oreo :) Kérdés már csak az, hogy tényleg érdemes-e felrakni, mondják, hogy bugos még az 521.

(#387) darkmann válasza hoppy (#386) üzenetére

darkmann
(őstag)

Én nem tapasztaltam "bug"-ot, teljesen jól működik, már egy pár hete fent van. Hetente egyszer azért nem árt egy újraindítás, de ez minden Android-os telónál így van szerintem.

HONOR 8

(#388) petya2012

petya2012
(senior tag)

a topikgazdától kérdeznék ha lehet

A Honor Note 10-ről van infója,jön-e erre??

bár gondolom sajna nem-mivel a 8X később jött és az jön is erre

[ Szerkesztve ]

(#389) Bass

Bass
(PH! addikt)

Sziasztok
Adott egy Honor 6x amire valaüi custom romot kellene feltenni. De ahog olvasom a Huawei beszüntette a BL nyitást,van valami módszer hogy valamiféle ne gyári romot rakjunk rá? Gyárival az a baj még fr után is hogy a kamera vagy elindul vagy nem de leginkánb a teló folyamat restartol miatta. Szerviz nem foglalkozik vele.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#390) Honor_HU válasza petya2012 (#388) üzenetére

Honor_HU
(Hivatalos)

Sajnos a Honor Note 10 itthoni piacra kerüléséről még semmilyen hivatalos információ nincs. A Honor 8X természetesen elérhető lesz nálunk is!

(#391) petya2012 válasza Honor_HU (#390) üzenetére

petya2012
(senior tag)

köszi a választ

A Note10-re beruháztam volna :)

(#392) Ftomek

Ftomek
(újonc)

Tisztelt Honor_Hu!

Tisztelettel kérdezném Honor 9-re mikor érkezik frissítés? Jelenlegi utolsó hivatalos a .....368, júniusi biztonsági javítással! Edigitálos hivatalos magyarországi forgalmazású készülékem van.
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#393) DarthFader válasza Ftomek (#392) üzenetére

DarthFader
(PH! addikt)

A "Legfrissebb teljes csomag letöltése" opcióval próbáltad már?

(#394) rob2174 válasza Ftomek (#392) üzenetére

rob2174
(kvázi-tag)

Ez engem is és gondolom minden Honor 9 tulajt érdekelne.... Kaphatunk rá választ?

(#395) nonsen5e válasza rob2174 (#394) üzenetére

nonsen5e
(PH! kedvence)

Tegyetek rá Resurrection Remix-et.
Ezen van már szeptemberi biztonsági frissítés is, bloatware meg semmi. :D

「今が最高」

(#396) Micsurin

Micsurin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Honor_HU-nak van hozzáfűzni valója, hogy miért lett átlépve az Oreo a 8-ason?

B405(N),B406(nonreleased),B407(N) *,B521(O),B410(N),B412(N)
Majd a 412-vel észlelte Honor 8 topkilakó és egy XDA tag, hogy az Oreo már nem elérhető.

Bármi info, hozzáfűzés? :F :U

"We're the patsies. The cover up. Don't forget... we're the bad guys." Floyd Lawton - Honor 8 Sapphire Blue - Nexus 9(R.I.P)

(#397) Ftomek válasza DarthFader (#393) üzenetére

Ftomek
(újonc)

Persze próbáltam :((

(#398) Honor_HU válasza rob2174 (#394) üzenetére

Honor_HU
(Hivatalos)

A mi adatbázisunk szerint a Honor 9 (STF-L09)-re a 8.0.0.375(C432) verzió a jelenleg elérhető legfrissebb.

(#399) nrg_52 válasza Honor_HU (#398) üzenetére

nrg_52
(őstag)

Igen ezt mi is latjuk ff-ben, csak jonni nem jon egyenlore.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#400) rob2174 válasza Honor_HU (#398) üzenetére

rob2174
(kvázi-tag)

Így van OTA frissítés 368as,júniusi biztonsági javítások... Vagyis 4 hónapja nincs ota frissítés. A T mobilnál vásárolt független készülék amit Telenoros stimmel használok. Amúgy teljesen elégedett vagyok vele, csak Azok a fránya frissítések 😥

(#401) Ftomek válasza Honor_HU (#398) üzenetére

Ftomek
(újonc)

Tisztelt Honor-Hu!

Ez igazán jó hír,hogy már .....375 a legfrissebb!! :DD Azonban ...368 az utolsó OTA-n! :((
Mit kell tenni, hogy frissüljön? "Három pöttyös" mód is hatástalan! FF nem hivatalos és sokan nem is szeretnénk ezen keresztül!!

Köszönjük a segítséget (talán az összes H9-es hivatalosan Mo.-n forgalmazott tulajdonos nevében)!!

[ Szerkesztve ]

(#402) rob2174 válasza Honor_HU (#398) üzenetére

rob2174
(kvázi-tag)

Arról nincs információ hogy mikor várható újabb OTA frissítés.ill. valóban érkezik a gpu turbo a honor9re még októberben? Köszönöm a választ előre is!

(#403) MC Pite

MC Pite
(PH! kedvence)

Sziasztok, talán itt a legesélyesebb hogy tudtok segíteni az alábbi problémával kapcsolatban :)

Nováról van szó speciel, de gondolom a rendszer azonos/hasonló: eggyes appok/szolgáltatások esetén (pl prof reminder, sms control, gsam battery monitor, ring control, stb) roppant idegesítő, hogy a telefon bezárja ezeket. Az energiatakarékossági kivételekhez hozzá vannak adva, hogy ne zárja be őket (képernyőzár után), mégis megteszi.

Hol/hogy tudnám megakadályozni ezt?
Köszönöm szépen! :R

<<< X Compact Eladó >>> fluidr.com/photos/mc_pite | XZ1 Compact

(#404) nonsen5e válasza MC Pite (#403) üzenetére

nonsen5e
(PH! kedvence)

Ez emui "feature".
Papíron több helyen is vannak ehhez köthető beállítások, de gyakorlatilag nekem egyik sem, s a beállítások tetszőleges kombinációja sem érte el, hogy ne lőjje ki továbbra is önkényesen a rendszer az appokat.

Leggyakrabban nekem a runkeeper + zenelejátszó kombó egyikét lőtte ki, amikor mentek egyszerre, a falra másztam tőle...

「今が最高」

(#405) DarthFader válasza Honor_HU (#398) üzenetére

DarthFader
(PH! addikt)

Mit kéne tenni ahhoz, hogy a Huawei/Honor nyújtott képernyős telefonjain végre, a Statusbar BÁRHONNAN lehúzható legyen?? Egyszerűen nevetséges, hogy más féláron kapható telefonok tudják ezt a funkciót! (xiaomi) Nagyon megköszönnénk ha tudnátok tolmácsolni ezt a kérést az anyacég felé. :R
(honor play)

[ Szerkesztve ]

(#406) csako válasza DarthFader (#405) üzenetére

csako
(PH! addikt)

Nova Launcherrel pl. megoldható, hogy ne kelljen felnyúlni, ha nem vagy benne más alkalmazásokban.
De pl. van az Assistive Touch nevű app, ami egy lebegő gombot helyez el a képernyőn, és beállítható arra is többek között, hogy lenyissa neked a statusbart.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#407) DarthFader válasza csako (#406) üzenetére

DarthFader
(PH! addikt)

Nem harmadik party app kell, hanem gyári feature.( Igen, csak Novában nem megy a gyári Weather és a Screen off pl.)azért köszi a tippeket, de az ujjlenyomat is lehozza..a navbar sem opció, mert egygombost használok.

[ Szerkesztve ]

(#408) Micsurin válasza DarthFader (#405) üzenetére

Micsurin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Negyedik navbar gomb nem erre való? :B

"We're the patsies. The cover up. Don't forget... we're the bad guys." Floyd Lawton - Honor 8 Sapphire Blue - Nexus 9(R.I.P)

(#409) DarthFader válasza Micsurin (#408) üzenetére

DarthFader
(PH! addikt)

Erre gondolsz?#407 utolsó sor.

[ Szerkesztve ]

(#410) MC Pite válasza nonsen5e (#404) üzenetére

MC Pite
(PH! kedvence)

A jó tetves ... :(

DartFader: nejem nováján van egy negyedik gomb ami a rolót nyitja, tiédhez nincs?

(#411) csako válasza DarthFader (#407) üzenetére

csako
(PH! addikt)

Értem, csak kíváncsiságból Xiaomin hogy van megoldva?

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#412) DarthFader válasza csako (#411) üzenetére

DarthFader
(PH! addikt)

Úgy mint a Nován. Bárhonnan lefelé húzod az ujjad és kész.:)

MC Pite: de van, viszont láthatod hogy nem azt használom, de pár hét és itt a teljes gesture, azon nem is lesz navbar.:D a 6.3" kijelzőn meg 1 kézzel nem lehet felnyúlkálni, csak fogás váltással.

[ Szerkesztve ]

(#413) Sanki válasza MC Pite (#403) üzenetére

Sanki
(PH! addikt)

Van egy pár beállítás, érdemes a lehető legtöbbet kipróbálni.

Ez a leírás még nougat-hoz készült, de nézd át azért. Oreo-hoz még nem raktunk össze ilyet.

1. Beállítások - Akkumulátor - Bezárás a képernyő zárolása után (= Telefonkezelő - menüt jobbról balra húzni - Zárképernyő tisztítás) - Tiltsd az adott alkalmazást, hogy ne zárja be a képernyő lezárása után. Tehát a kapcsolónak bal oldalon kell lennie.
2. Beállítások - Alkalmazások - Beállítások (fogaskerék) - Speciális hozzáférés - Optimalizálás mellőzés. --> Itt kell engedélyezni az adott alkalmazást.
3. Feladatkezelő - Adott alkalmazásnál a "lakat" ikonra kattintani.

Illetve +1 még hirtelen: ha van widget az alkalmazáshoz akkor azt rakd ki.

[ Szerkesztve ]

Képeim: https://www.flickr.com/photos/150171133@N05/

(#414) MC Pite válasza Sanki (#413) üzenetére

MC Pite
(PH! kedvence)

Megnézem, köszi, most az alkalmazás és akkuoptimalizálásnál lettek állítva.

(#415) MC Pite válasza Sanki (#413) üzenetére

MC Pite
(PH! kedvence)

Az optimalizálás mellőzést még bekapcsoltam (meg a lakatot) köszi!

(#416) retroid

retroid
(senior tag)

ARCore támogatás és EMUI\Android 9.0 mikor várható kb Honor View 10 (V10) telefonra? Honor_HU

[ Szerkesztve ]

(#417) Honor_HU válasza retroid (#416) üzenetére

Honor_HU
(Hivatalos)

Ezzel kapcsolatban mi is csak körülbelüli időpontokat tudunk egyelőre, a Pie rendszer már tesztelés alatt van, és várhatóan Honor V10-re (és remélhetőleg View 10-re) is elérhető lesz még idén, és bár előbbin már van ARCore (146-os Oreo óta), a V10-re valószínűleg az új EMUI-val együtt jöhet.

(#418) retroid

retroid
(senior tag)

Mate 10 Pro is így várható kb?

(#419) Andor71

Andor71
(újonc)

]Sziasztok.
Egy furcsa problémába akadtam , kicsit nehéz elmagyarázni de belevágok.
Nos most vettem magamnak egy Honor Play-t.
Miután megjött kb 1 nap után fel is cuppantottam egy üvegfóliát , plusz beleraktam a régi SIM-em (megemlítem , hátha érv adó , régi 6 éves kártya csoda hogy lehetett nano simet csinálni belőle.)
Ezek után furcsa problémákat vettem észre. Mint pl. Lassan reagál a kijelző tapintásokra (1-2 sec delay nem sok de érezhető) , van hogy nem érzékeli az ujjam , csak ha jobban megnyomom a kijelzőt :F vagy csak a hüvelykujjamra reagál , pl a kicsi ujjam hegyével tűzfóróra huszonhatom a képernyőt semmi reagálás.
Nos ezek a hibák ritkán jönnek elö , nem tudom mi váltja ki. Vagy az egyik vagy keverékük és kevés ideig tartanak és képernyő zárással helyrejön.
Mit gondoltok gyáriiba ? Vagy Folia esetleg sim tehet róla ? Nem használtam ezek nélkül 1 napnál többet a telot , akkor nem jelentkezett a hiba.

(#420) DarthFader válasza Andor71 (#419) üzenetére

DarthFader
(PH! addikt)

Ezen egyszerűen lehet segiteni. Simet kicserélteted nanora. Ingyen cseréli bármelyik szolgáltató 2 évente. Először vedd ki, használd nélküle, és akkor kiderül, nem e az üvegfólia miatt van. Mert ilyen érzékelés problémát okozhat a fólia is.:) viszont a Playnek van saját topikja, gyere át.[link]

[ Szerkesztve ]

(#421) Bailey válasza Andor71 (#419) üzenetére

Bailey
(senior tag)

Én pont 2 hete használom már a Playt, több mint egy hete feltettem rá egy sima fóliát, addig ameddig megjön rá Kínából a rendes üveg, de eddig semmi hasonlót nem tapasztaltam. Nekem 2 kártya is van benne, az egyik 2 éves, a másik 1 hónapos.

[ Szerkesztve ]

(#422) DarthFader válasza Bailey (#421) üzenetére

DarthFader
(PH! addikt)

Andor71: Én 2 hete üveggel használom(Play), de jó minőségű Mate20-litera valót és semmi gond nincs vele pedig dual simet raktam bele, viszont 6-8hónapos, új mind2. A gond az, hogy a vágott kártya is tud érdekes dolgokat produkálni, és a xar üveg is.:)

[ Szerkesztve ]

(#423) st3v3np3t3r válasza Andor71 (#419) üzenetére

st3v3np3t3r
(őstag)
LOGOUT blog

szerintem f#$ fóliát vettél, a simed pedig nagyon régi, lehet 5V-os, nem 3,3 mint a nano, ez is okozhat gondot... nekem 3éves nano simem van, még működik, egy pár telefont már megjárt, vettem rá üvegfóliát, azonnal érzékel, pedig csak a szélein rögzít, nem teljesen mint a legtöbb... cseréltess simet első körben...

[ Szerkesztve ]

Honor Play(AI) + Huawei Color Band A2 Black + JBL T110 / HP 2530P /DIGI100PRO/Régebben Spityu27(#97246720) PH! addikt / Wismec RX2/3+Smok TFV12 Cloud Beast King+V12-RBA / Keep Calm & Vape On!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Nagy Honor topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.