Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lemusz

    addikt

    Hello!

    Megrendeltem egy szettet. Alaplap: Gigabyte M68M-S2P

    Most nézem, hogy a Memoria support listáján nincs a Kingmax 1GB DDR2 1066MHz. Ilyenből rendeltem mellé 2db-ot. Teljesen abban a tudatban voltam, hogy rajta van a listán...

    Lehet h nem lesz jó hozzá? :S

  • lemusz

    addikt

    Üdv! Ez az alaplapom, immáron több, mint 2 éve. Használtam már a legújabb béta bioszával is, de most F5 van rajta. Lenne egy pár kérdésem, hátha tudtok valami jó insider infót.

    1.: Tudtok valamit mondani arról, hogy miért nem tudom használni az easytune progit? Elméletileg támogatja a lap. Telepítem, újraindítom, hibát jelez és még csak be se lép a programba. Próbáltam több verziót is, valamint XP-t és Win7-et is, de semmi.

    2.: Az alaplap vagy ram hibája lehet az inkább, hogy amikor a ram időzítesihez akarnék nyúlni, akkor kövi indításnál sípol mint az állat? Ha csak auto beállításról manuálra teszem és nem állítok egy értéket sem át, akkor is sípol... Ha 1066ról 800-ra veszem vissza, akkor is beállítja magának az értékeket, de nem mutat hajlandóságot, hogy azon lehessen változtatni, még növelni sem lehet az időzítéseket. Ez így eléggé megnehezíti a proci tuningot, mert a cpu frequency emeléssel nő a ramok gyorsasága is, de ezzel együtt már nem növelhető az időzítés.

    3.: Lehet valami hátrányom, ha a legújabb, béta bioszt használom?

    4.: Találtam neten egy fórumot, ahol modified bioszokat linkeltek. Ehhez a verzióhoz is volt fent egy F5-ös buherált biosz, de sajna már nem él a letöltőlink. Tud valaki nekem buherálni egyet vagy valakit, aki foglalkozik ezzel? Nagyon lehangoló, hogy kb semmi lehetőségem nincs tuningolni, mert az esetek 90%ában nem postol be, mert sír, hogy biztonsági üzemmódban van, állítsam át a cpu frequencyt.

    5.: Windows 8hoz miért nincsenek driverek? Nem kell már ott telepíteni drivereket? Vagy Win7-est kell feltelepíteni...? :S

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák