Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szilchi

    őstag

    válasz Sir Riccio #385 üzenetére

    Figyeljél már vazze.....Újratettem a winfost,új driverek meg miegymás.A gép rendesen működik.Minden program megfelelően fut.Nyomom a teszteket.Minden ok.Tuningolom a videokártyát,minden ok.Három órán keresztül 3DMarkok és minden rendben.A proci továbbra is alapon.Két nap lemegy,semmi hiba.Majd ma felteszem az Easytune-t és akadozik a grafika 3DMarkokban.Proci alapon és videókártya is alapon!!!Érted!!Semmi tuning!!Semmmi!!!!Vili??És akadozik a grafika!!Fent van az Easytune,akadozik.Uninstalálom és már nem akadozik.Megint felteszem és frissítem,de továbbra is akadozik.Megint leszedem és az akadozás megszűnik.Érted végre??Semmi videokártya és semmi video-driver gond.Mert a probléma csak akkor jön elő,amikor az ET fenn van.Ebbe mi a nehéz megérteni??Áruld már el,hogy jött neked az eszedbe,hogy videokártya a hibás,mikor tisztán és érthetően leírtam,hogy a probléma csak akkor jön elő,amikor az ET-t felteszem.
    Mi köze van az ET5-nek a videokártyához vagy a driverjéhez??Hogy miért nem a 7.7.7.2-es drivert teszem fel?Mert pl. a PH-s AMD alaplap teszteket olvasva láttam,hogy ők is ezt a 6.53-as drivert használják probléma nélkül.
    ''Ez a számitástechnika,itt semmi sem megy tutira mindenhol.''
    ''Nem, ez a Te számitástechnikád.''Akkor te egy álomvilágban élsz.Mivel több,mint 15 éve foglalkozom a számitástechnikával,tudom azért nagyjából,hogy miről beszélek.Rengeteg ilyen esettel találkoztam,ahol alkatrészek nem mentek rendesen egy gépen belül,holott más gépében mentek.Azt ne mond,hogy ez neked ujdonság.Ne akard már nekem azt mesélni,hogy sohasem találkoztál még inkompatibilitással.Lehet,hogy eddig csak tökéletesen működő gépekkel találkoztál,de képzeld el,van olyan,ami nem olyan.És nem a tuning miatt.
    ''és a tuning nem ''megy tutira mindenhol'' és erre garanciát sem nyújt senki.
    Nekem alapon csinálja az akadozást.Alap procival és alap VGA-val.És azért azt elvárhatom,hogy alap beállításokkal működjön a gép megfelelően.De amíg az ET fenn van a gépen,nem működik megfelelően.Az,hogy a Gigabyte mekkora gyárto,nem sokat jelet.Engem nem érdekel a márka.Az semmire sem garancia.Sőt.Akiknek AMD van baráti körben,mind le akart beszélni a Gigabyte lapról.Sokaknak volt,relativ rövid ideig.Mindegyiknek volt probléma vele.De ettől függetlenül nem dobom ki a lapot.Majd találok rá megoldást.Ha meg nem,akkor meg viszlát AMD,hello Intel.Érdekes módon ilyesmivel sosem találkoztam az elmúlt 8 évben,amíg Intel konfigot használtam.Nem volt olyan,hogy minimális tuningnál már POST után újraindult a gép.Nem volt olyan,hogy felteszek egy az alaplaphoz adott gyári programot és már nem megy rendesen a gép.Szal 3.hete AMD-vel,de még mindig visszasírom az Intelt.Lehet,hogy gyengébb és jobban melegszik meg több áramot zabál.De ott nem voltak ilyen gondok.Pedig nem 2 Inteles konfigom volt és nem egy fajta alaplap.Lehet,100 AMD-s felhasználóból egyedül nekem vannak ilyen gondok.És 1000 Gigabyte lap tulajdonos közül egyedül nekem okoz gondot az ET5.Nem érdekel.Mert ettől függetlenül a gond továbbra is fennáll.


    [Szerkesztve]

    Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

Új hozzászólás Aktív témák