Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szilchi

    őstag

    válasz Balinov #352 üzenetére

    Hát ez a gond,a manual sem ír semmit.Valahol olvastam,hogy valakinek itt a PH-n(asszem Trak volt,de nem biztos) hasonló gondja volt ugyan ezzel a lappal.Nála is 10Mhz feletti tuningnál POST után újraindult a gép.De már nem emlékszem pontosan,ki volt és melyik topikban írta.:(És arra sem emlékszem,talált e rá megoldást.Lehet megint visszateszem az F4-es biost.Hátha abba lesz valami.Ja és a C'nQ mégsem műkszik nálam.Csak akkor megy 1000Mhz-en a proci,ha biosban a szorzót defaultra teszem.Akkor indul 5x200-on,1,08V-al.De a venti akkor is maxon megy és nem kapcsol 1800Mhz-re,ha terhelem.Még 100%-os terhelésnél sem.Pedig azt hittem,hogy legalább az megy.Meg bármit állítok biosba manual fan kontrollnál,nemigazán megy.Annyit elértem,hogy nem indult el aventi bekapcsoláskor:).De hogy pl.10%-os vagy 50%-os fordulaton menyjen,azt már nem.És windows alól sem.

    Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

Új hozzászólás Aktív témák