Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zatom

    tag

    válasz ribizly #80658 üzenetére

    Szia!
    AD2000x-em volt, nekem sokkal jobban tetszett, mint pl. a hasonló ligában játszó HD800, vagy Beyer T1.Aztán mégis eladtam, mert volt egy hiányérzetem, hiányzott a testesség, az igazán jó basszus.Utólag már tudom, hogy nem volt rendesen kiszolgálva.Ha vételi szándékod van, azt javaslom, vmi jó rendszerben hallgasd meg, másképp nincs értelme.
    Az AD900x-nél szerintem lényegesen jobb, ég és föld.Dehát az ára is...Mondjuk az itthoni 300+k-s ára felejtős.

  • Dave™

    nagyúr

    válasz ribizly #80658 üzenetére

    Nekem a sima sorozatban volt AD900 meg AD2000 is, illetve később AD900X. Az AT-nál ezek amennyire feljebb lépések kb. annyira oldalra is, szóval ha pl. tetszik az AD900, egyáltalán nem biztos, hogy az AD2000 is fog (a sima sorozatnál az AD900 volt a leginkább lineáris, sokban hasonlít a K702-re, szintén hatalmas tér, az AD2000 meg se nem lineáris, és a tere is valami teljesen más mint amire a legtöbben számítanak). Az AD900 és az AD900X között szinte semmi hasonlóság nincs, viszont anno amit olvastam az alapján az AD2000 nincs nagyon messze az AD2000X-től. Ha ez igaz, akkor sokkal közvetlenebb hangot fogsz kapni, nem nagy a tér, hanem a fejedből szól minden (elsőre nagyon furcsa, aztán meg teljesen jól működik szerintem), baromi gyors ami miatt nagyon feszes minden de sajnos a mélyek is megérzik ezt a gyors lefutást stb. Az R70X-et említeném meg, mint megfontolásra érdemes alternatíva, ami egy AT-féle HD600/650 kombó szélesebb színpaddal és több élettel. Nincs nagy tere, eléggé közvetlen, de nem olyan "zavaró" mértékben, mint a 2000, viszont sokkal testesebb és kiegyensúlyozottabb, párnacserével pedig még lehet rajta javítani, a gyári szerintem nem a legjobb, túl lapos, részben emiatt is sötétebb kicsit.

    szerk: az AD2000-et anno nagyon nehezen adtam el, mert nagyon különleges és tényleg szerethető. Ami az elején idegesített benne később a kedvenc tulajdonsága lett: nem próbál meg rendes színpadot ábrázolni, hanem a fejhallgatót tünteti el a képletből, olyan mintha a fejed közepén szólna a zene, semmi távolság nincsen. Soha semmi mástól nem hallottam se előtte se utána ilyet. De az R70X sokkal egységesebb és kellemesebb, hiába nem egy kategória a kettő.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák