Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz schawo #6076 üzenetére

    DJ-knek a közeltéri monitor nem annyira pálya, ott van létjogosultsága a fejhallgatónak. Nyilván nem utómunka meg egyéb keverésre gondolt, hanem az on-the-fly verzióra. Szigeteljen, legyen emelve a mély és ne legyen totálisan kényelmetlen, kb. ennyi kell hozzá, hogy egy fejes DJ fejes legyen. Meg persze Tiesto képe a dobozra, mert az olyan mint a Streetracing matrica.

    Csyo: hangerő állítás minek? Az nem a keverőn van? Ott kellene lennie. Csatornánként persze már necces, de annak sem a fejesen a helye szerintem. Felhajthatónak pedig az alap modellek is felhajthatóak azt hiszem, pl. Sennheiser HD205 meg leszármazottai. Nem ajánlás, mert szerintem iszonyat kényelmetlen, de ez is egy ilyen modell. Olyat válassz ami nagyon szigetel, szerintem a circumaural jobb ötlet, a hangminősége mindegyiknek pocsék lesz abszolút értelemben, de a felhasználási területed sem indokol ennél jobbat, halld benne az ütemeket, kb. ennyit kell tudnia. Shure-okat nézd meg, hátha van ilyen áron DJ-s fejesük, egyébként meg talán egy jól szigetelő totál zárt Superlux. Esetleg Sennheiser HD200, de nem emlékszem mennyire szigetel. Régi modell, de pehely könnyű, nagyon kényelmes, direkt monitor célokra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák