Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fericske

    addikt

    válasz Mátésum #59576 üzenetére

    Pénteken beszédültem a Media Markt-ba egy Westend-es kóválygás közben és kipróbáltam néhány fejhallgatót.
    Egyedül egy "jót" találtam a sokismeretlenesek között.
    PIONEER SE-M531
    Kényelmes, könnyű, velúrpárnás fejes olcsó műanyagból.
    Enyhén dobozos hangzása van, de az még az elektromos gitárnak jól is állhat. Mélyei egész jók, részletesnek tűnt, mennyiségileg megfelelőek, nem túltoltak, de vannak és még a szubok is elég jól hallhatóak. Viszonylag kiegyenlített, enyhe V talán, jól hallható középtartománnyal, nem igazán részletes, megfelelő menyiségű, nem fülsértő magasokkal.
    Az M521 egy ezressel olcsóbb, műbőr párnával, de hangra 5-7 ezer forinttal lentebb van, nem keverendő a kettő fejes.
    A Pioneer SE-MS5T jobb hangú, hangtechnikailag is, illetve nincs benne az a dobozos hangzás amit én például nem kedvelek (mármint a dobozos hangot, nem azt, hogy nincs benne :D ).
    Kényelemre nekem az 531 inkább mint az ms5t.

    Az általad említett fejeseknél mindkettő Pio jobb hangzást nyújt, mindkettőnek jó az ár/érték aránya szerintem, és talán mind a 4 fejest ki is tudod próbálni és összehasonlítani az említett MM-ben, mert csak a te füled (és pénztárcád) fog végül dönteni.

Új hozzászólás Aktív témák