Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz kNG #551 üzenetére

    Nem kell kizárólag magadra venned, nem csak a tiéd volt ilyen komolytalan megkeresés, de azért gondold át a következőket: oda volt írva, hogy 25 az ára, ez alá nem megyek, ez a vége, te pedig a 3. válaszodban közölted, hogy nincs is ennyid rá, így neked ez kiesik. Itt már totál komolytalan a dolog. Aztán fejhallgatónál a 3 év életkorban az SEMMI. 30 éves fejhallgatók is vannak, hibátlanul működnek. Az árnak a dupláját sem kell kifizetned = nincs féláron, csak közelít hozzá. Ezzel nem tudom mi a problémád, 3 év után már harmadáron kellene árulni? Az AD700 reális ára 25-28, ekörül mennek el itthon, több példány is. A hibát inkább ott kell keresni, hogy 1. teljesen le van ülve a piac, 2. nem annyira ismert márka/típus. Nem csak te küzdöttél olvasási nehézségekkel, voltak még jó páran, a legutóbbi kedvencem pl. csak annyit tudott beböfögni, hogy "20000 ft, ok?" Nekem ehhez nincs türelmem sajnos. Ő sem tudott olvasni, ahogyan te sem, mert oda volt írva világosan mennyi a minimál ára, csak nem értem miért kell egymás idejét rabolni, ha úgysem akarsz ennyit költeni rá. Egyébként engedtem kicsit az árból, 28-ról ment le 25-re, pont az ilyen mindenáron alkudozunk mentalitás miatt. Vegyél újat a boltban 43-ért. Végeztem.

    bajnokpityu: AD900 legolcsóbban 35-ért volt, és az zseniális ár érte. Örülök, hogy így megkedvelted, pedig elég távolságtartó voltál :D Annyit is piszkosul megér, pont azért is, mert minimál ráfordítással is nagyon tud zenélni. Az AD700 más karakter, de én legalább annyira szeretem, csak más okokból kifolyólag. Neked ez szerintem nem tetszene, de szombaton meghallgathatod, ha gondolod, nálam lesz az AD2000 mellett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák