Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .DLL

    veterán

    válasz csƵ #25818 üzenetére

    Hát akkor meg kell hallgatni sajnos :D ki ezt, ki azt véli jobbnak, de szerintem sokkal többet számít a jó forrás alá, (bármelyikük és mindkettejük alá). Egyébként a neten van bőven K550 vs. 551 vélemény, ellentétesek is. :)

    Más: Ma beszéltem egy csávóval aki stúdióban dolgozik, zenekarokkal, és ATH-M fejeseket használnak főként.
    M50 nem volt, de azt mondta megannyi hangmérnök és zenész szereti és használja ezt zene készítésre, nem véletlenül, mert az M50 nagyon valóságosan adja vissza a hangszereket.
    AJJ-AJJ... :O Én csak remélem, hogy ezt nem masterelésre értette, mert akkor nagy bajban lennénk, de inkább nem mentem bele, mert látszott a meggyőződés a szemében, főleg mikor keserű fejjel tette le a K701-et hogy ez borzasztó dobozhangú. :( Én feltettem... hát ez teljesen rendben van, van alja is, nyilván nem egy zárt fejes szintű, de élettel teli, finom... nem dobozhangú.
    Miért különböznek ennyire az ezen a területen dolgozók és a hifi zenehallgatók...? :/

    Mindazon által tetszettek az ATH monitor fejesek (régebbi széria) de nem sokáig próbáltam őket.

    [ Szerkesztve ]

    (P.H.)

Új hozzászólás Aktív témák