Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DGeri98

    csendes tag

    Tudom, hogy ez egy szigorúan vezetékes topic, és én is jobban kedvelem a vezetékes megoldásokat (akár fejhallgatóban, akár más technikai eszközben, pl egér), de miután a legutóbbi fejhallgatóm, ami eddig a legtovább, háromnegyed évig bírta, múlt pénteken kábeltörést szenvedett, elgondolkodtam a vezeték nélküli megoldáson, mert úgy láttam, ilyenből nagyobb a választék, mint olyanból, aminek szabvány levehető kábele van, amit viszonylag olcsón tudok venni bármilyen szaküzletben. Nem szívesen vennék vezeték nélkülit, szóval ha tudtok, elsősorban levehető kábeleset ajánljatok. Viszont nagyon szeretnék végre olyan fejhallgatót venni, amit nem kell cserélni, ha megtörik a kábel. Zárt, circumaural fejes kéne főleg útközbeni zenehallgatásra (LG Google Nexus 4-en), és kisebb részben otthoni számítógépes használatra (játék/videó készítés), de a játék nem fontos, surround nem kell. Zajos helyen használnám (busz, metró) szóval fontos lenne a minél jobb zajszűrés, és a kényelem is, mert órákig is hordanám folyamatosan. Keretem kb. 10000Ft, esetleg kicsit fölé lehet menni (max 15-ig), és ezekkel a feltételekkel keresem a lehető legjobb hangminőséget.
    Hasonló egyébként a kérésem (kicsit kibővítve), mint kicsivel ezelőtt PeachMan-nek, csak nem kell túl nagy mélykiemelés, de én is túlnyomóan elektronikus zenét hallgatok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák