Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bodz

    Topikgazda

    Akkor élmények a fejes taliról.

    A900X: Kurva jó. Valami eszméletlen a javulás az elődjéhez képest. Gyakorlatilag az összes hibát kijavították. Nem mosott, lassú akármi. Baromi jó mélyek. :Y A párna sem az a hártyás fos. :R

    AD2000X: Szép is meg igen jó is, csak metált nem tudok vele hallgatni. Ettől függetlenül egy nagy felbontású, nagy terű, szép hangú jószág. Mindenképpen ajánlott megvételre, mondom ezt úgy, hogy nem tudom az árát, még meg se néztem.

    Takstar TS-671: 12e körül ultimate giga best buy, ha kell egy nyitott, kényelmes, nagy dög fejhallgató. Az egyébként nagy tere néha kissé zavaros, furcsának tűnik. A mély nem valami ütős, a közepe rendben van, a magasak szintén, bár néha karcossá tud válni. Elég részletező is árához képest. Biztos vagyok benne, ha csak úgy a fejére húznám valakinek, akkor nem mondaná meg az árát. :)

    LCD3: Jobban tetszik, mint a 2, csak az árával nem vagyok kibékülve. :D

    DT990 Pro: Mester... ;]

    DT770 32 ohm: Nem értem, hogy a Beyer miért állította le a gyártását. Nem részletezném, elég sokat beszéltünk már róla.

    SRH840: Itten valami csoda történt, a saját láncomról kifejezetten tetszett. Sokkal rosszabbra emlékeztem. Nem volt puha, a tere se tűnt olyan szűknek, mint a múltkor. Biztos 840 volt ez? :D

    AD1000 (nem az X): Elég gyors, feszes, kissé felfelé húzó hang. Szeretem. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák