Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • d3rad

    tag

    válasz Dilikutya #35 üzenetére

    Mondtam, hogy nem akarok én beszólni senkinek, nem a stilusom a bunkózás, de felháboritott, hogy mindenki a tökéletes game-ként emlegeti, csak azért mert pár média a tökéletes játékként emliti, önmagát lejáratva ezzel(bár nagyon szemét dolog, ahogy elbántak az Nvidia-sokkal), egyáltalán mi ujat tud felmutatni? De...6 évig készült, semmi innovativ megoldás nincs benne, még mondják nekem, hogy a Doom 3 is a régi megoldásokra épit, hát a Half-Life 2 nem? Már az undorito menütől rosszul lettem, a játémenet pedig...mész előre a motocsónakkal + buggy-val, idétlen horror klisék vannak benne, hát a source pedig...nagy szar, de ha akarod bele megyek én a részletes fikázásba is és szerintem nem azért irjuk le véleményünket az aktuális enginekről, hogy csak akkor merjük birálni, ha mi jobbat tudunk irni...
    De mondom ha érdekel, akkor részletesen belemegyek miért nem kedvelem a Source-öt.
    Bár allitom, ha előbb a HL2 jön ki, akkor most azt fikázná mindeki, nem a Doom 3-at, ugyanakkor elismerem, hogy a Doom 3 -nak is vannak nagy hibái játékmenetben, de grafikailag nem lehet egy szinten emliteni a Source-öt a doom3engine-nel, ez tény.
    Dilikutya: Neked egyértelmüen igazad van, nem tudok jobbat irni és nem beszólni akarok neked, csak jókat vitatkozni, ennyi.

Új hozzászólás Aktív témák