Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Csandi #12456 üzenetére

    Nem tudom feltűnt-e, de ezt nem a hangtechnika dobná meg. :DDD Az még kifejezetten szolid a hangkártya + hangfalak + fejes = 200-250-nel.

    "de most nyilván sima normális dolgokra gondoltam amik top-tierek"

    Láthattad, hogy én is. A hang résznél még csúnyán vissza is fogtam magam.

    "Tfue 3000 dolláros billjét is"

    Nem tetszik. Meg annyit nem is adnék soha egy billért, akkor se, ha Bill Gates lennék. Ha megtehetném (végülis gyakorlatilag megtehetem, csak nem akarom egyáltalán megtenni), akkor a 100-150k beleférne egy teljesen személyre szabott, 65 százalékos slim profile csodáért.

    "kihagytad a 100ezer dolláros gyémántokkal kirakott Starlight-12-t"

    Jobbat lövök vele, mint a gyémánttal nem kirakottal? Szerintem még nehezebb is annál... 100 000 dollárért egy Porsche 930-ast vennék, nem egy szájbarakott bizsu egeret. :DDD

    tl;dr: Nem a totál agyatlan pénzköltésről volt szó just for the sake of it, hanem arról, hogy megszakadva se nagyon lehet 2 milliónál többet asztali PC-be ölni, s mint kiderült, ez nem különösebben nehéz. Kb. a háttértároló alrendszerem állna meg annyiban a NAS-sal, és nem okozna gondot a betelítése. Így is 8 TB-on vergődöm nagyon rég, pedig csomó anyagom még csak nem is HD (pedig lehetne, mert elérhető).

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák