Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FunPro

    senior tag

    válasz kwzatz #19629 üzenetére

    Én is tisztán emlékszem, hogy jártam már jobban, mint mások. Viszont, van egy pár tényező, ami nem egységes.

    Például nem mindegy, hogy ki milyen plan-ban van. Nekem például folyamatos előfizum van már pár éve, váltottam dollárról euróra, így lett fixen 9.99€ egy hónap.

    Node, most jön a turpisság! Olvassátok az apró betűs részt, amikor megjön az aktuális kupon?
    Idézem a legutóbbi, májusi kuponomat:
    Single use coupon. Coupon is redeemable to sign up to Humble Choice at €7 EUR per month for 3 months (reg. €10.99 EUR per month).

    Ebben az időszakban 5€-t fizettem, így nem jön ki a matek. Menjünk egy kicsit vissszább!

    Ez egy tavaly év végi:
    Single use coupon. Coupon is redeemable to sign up to Humble Choice at €6 EUR per month for 2 months (reg. €11.99 EUR per month)

    Két hónapig 4€-t fizettem.

    És így értettük meg a logikát a dolog mögött!

    A Humble módosítgatja a choice alapárát, amit mi igazából nem veszünk észre, mert elő vagyunk fizetve. Nem tudjuk mennyi az aktuális ár, viszont az e-mailből kiderül. Amikor kupont kapunk, akkor a kedvezmény mindig a choice aktuális ára - kuponon látható kedvezmény lesz. Csak éppen nekem/nekünk a 9.99-ből vonja a kedvezményt.

    Január - Február:
    Normál choice:
    11.99 - 6 = 5,99 kedvezmény. Aki 11.99-ért veszi, neki 7€ a bundle.
    Én choice:
    9.99 - 5,99 <- (normál choice kedvezmény) = 4€ fizetés nekem!

    Következő időszak:

    Humble módosítja az alapárat 10.99-re, és ad egy 7 eurós kupont.
    Itt nekem 6€-t kellett volna fizetnem, mert a kedvezmény csak 3,99, nem pedig 4,99.

    A megoldás az lehet, hogy emailben kijött, hogy változott az alapár, a rendszerben viszont még mindig 11.99-volt az alapár. Ezért lehet az, hogy a 7€-s kupon is 4,99€ kedvezményt adott, nem pedig 3,99-et.

    TL;DR

    Az alapár változik, ahhoz van mérve a kedvezmény, nekünk viszont 9.99-ből vonja a kedvezményt, nem az alapárból.

    U.I.:

    A dolláros kuponok még jobban bezavarnak, de ott is csak a devizaváltás jöhet még közbe.

    [ Szerkesztve ]

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák