Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dezz

    nagyúr

    válasz Raymond #736 üzenetére

    ''Nem a pov-ray eredmenyekrol van szo (lasd elozo hsz). Azokbol egyebkent az 1.6Ghz eredmeny lett visszafejtve a megadott szamok alapjan.''
    Tudom, csak semmi értelme, mert nem a standard módon futtatta sem az Intel, sem az AMD, így a számok nem jelentenek semmit.

    Azt az ''elvileget'' talán érdemes betenni ide: :)
    ''Phil Hughes, a spokesman at AMD, said Barcelona is still scheduled to launch in the summer, which is in line with the company's previous target. The spokesman said the component Cray was referring to was its Budapest chip, which will come out in the second half of the year following the Barcelona launch.''
    Eddig is valami ilyesmiről volt szó, a Cray talán a befektetőknek azt mondta korábban, hogy hamarabb jön a Budapest is. :D

    (#746) Komplikato: mert az új procik natívan támogatják a DDR2-1066-os ramokat, amik azért fűtenek is (bár annyira csak nem, állítólag egy cég már demózott 1333-asat is - igen DDR2). szerk: kíváncsi leszek, ''mit mennek'' majd a Phenomok ezekkel... :) De talán az Athlonok is megérzik (főleg a Rana, ami L3 nélküli K10 [2 magos]).

    (#748) Keldor papa: Ha még a teljesítményre megy, megértem a C2D-t, de mi értelme lenne ''egy jó kis C2D E4xxx vagyE21xx''-nek? Csak hogy elmondhassa, hogy C2D? LOL. Akkor már értelmesebb egy AM2+-os lap, bele egy olcsó X2, aztán később egy Phenom X2 v. X4, igénytől függően. (Az X2-kkel szerintem kevesebb gond lesz, mármint gyártási szempontból.)

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák