Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LamaCube

    addikt

    válasz LackoMester #28930 üzenetére

    Ebben igazad van, hogy így mennek a dolgok, de itt már nyíltan gátlástalanul röhögő pofával visznek mindent!
    Na, de én pont az ellenkezőjét szeretném. Nekem ez nem indok, hogy ha megdöglik a tehenem, akkor dögöljön meg a szomszéd tehene is. Volt egy "eszmecserém" fideszessel. Ő is azt mondta lop itt mindegyik, de a fidesz valamennyit visszaad. Mondtam neki, hogy rendben. Holnap elmegyek hozzá kipakolom a kéróját. Ellopom az autóját a megtakarítását és visszaadok neki belőle egy konyhaszéket a szomszédjának egy kanalat a többit meg megtartom. Rendben van ez így? Elégedett leszel? Na ez ellen nem tudott érvelni. Most akkor tapsoljak nekik, hogy 12 éve csak lopnak? Tudom a következő is lop, de mi van, ha nem?

    Tupa grafikonja jól mutatja, hogy mennyire idióták az emberek. Tapsolnak a rezsicsökkentésnek azt 8 évig a piaci ár majdnem háromszorosát fizették. Érted? :)) Mert én nem, hogy hogyan lehetnek ennyire ostobák. És hiába mutatod nekik egyszerűen nem értik meg. Csak azt látják, hogy rezsicsökkentés. De én sem ragozom tovább már kiveséztünk mindent. Ha ezek kellenek a szavazóiknak, akkor legyen ez. :C

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Új hozzászólás Aktív témák