Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LamaCube

    addikt

    válasz Winne #15155 üzenetére

    Persze én is a szülőknél laktam az asszonnyal évekig, de miután megszületett a gyerek már kevés volt az egy szoba három embernek. Mondjuk az az 1 szoba 25m2 volt most meg egy 47-es lakásba vagyunk :D . Nekem annyit tudtak segíteni a szülők, hogy egyáltalán nem kellett fizetni rezsit.
    Én már beletörődtem a sorsomba, végül amit szeretnénk és elérhető cél az életbe azt meg tudjuk venni.
    A gyerekemet már most arra nevelem, hogy irány külföld és én nektek is ezt tanácsolom, hogy amíg nincs család addig lépjetek :K Ti tudtok legalább angolul az már fél siker. :))
    Nem lenne gyerek már itt hagytam volna ezt fostaliga országot és totál nem lenne honvágyam. Persze a rokonok hiányoznának, de pl. németből hazajönni havonta egy hétvégére nem nagy pénz.
    Én itt mo-on nem terveznék semmit a helyetekbe. Gondolok itt a fiatal gyerekmentes tagokra. :K

    Én az egész apparátust és nem lenne lelkiismeret furdalásom az tuti :K

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • Pickle Rick

    senior tag

    válasz Winne #15155 üzenetére

    Hát én kurva sokat köszönhetek szüleimnek, hogy nekem is meg nővéremnek is lettetek egy-egy lakást az induláshoz. Én kicsit fordított helyzetbe vagyok most. 23 évesen nekilendülök a full önálló életnek. Eddig nagyon élvezem, de látom, hogy a mostani fizetésemből egy forintot nem fogok tudni félretenni. Az biztos, hogy én most itt ragadok ebben az országban, bár egyelőre itt Pesten úgy érzem van még lehetőség jó munkahelyet találni. Persze ha jön egy jó ajánlat külföldről simán belevágok, csak jöjjön :D.

    Lama: Az önkormányzatok eladósodásához annyit, hogy majd csak most fog bedurvulni a dolog. Érden 75%-át átvállalta az állam az adósságának, csak az a bibi benne, hogy ezután leveszi a kezét az önkormányzatról és mindent saját erőből kell fizetnie a városnak, ami kb lehetetlen. Csomó olyan szerződése van ami 2014-15-re átnyúlik, milliárdos költségek és ezt nem fogja saját erőből fizetni, uh itt totális csődök lesznek, figyeld csak meg.

    [ Szerkesztve ]

    • XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

Új hozzászólás Aktív témák